آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/08/11 08:50

یک فروند هواپیمای باربری اندونزی سقوط کرد

ارتباط این هواپیمای باری از نوع کاریبو 'دی.اچ.سی 4' ساخت کانادا روز دوشنبه با مرکز قطع و دولت اندونزی روز سه شنبه پس از جستجوی گروه امداد و نجات تایید کرد که این هواپیما در ارتفاع بیش از سه هزار و 700 متری به کوه برخورد و سقوط کرده است.
وزارت حمل و نقل و ارتباطات و اطلاعات اندونزی اعلام کرد تمام خدمه این هواپیمای باری که در استان پاپوا اندونزی پرواز می کرد، کشته شده اند و اجساد آنها با بالگرد به پایین کوه منتقل شده است.
این هواپیمای باری روز دوشنبه از شهر 'تیمیکا' در استان پاپوا به سوی شهر 'ایلاگا' پرواز می کرد که با قطع ارتباطش ناپدید شد.
این هواپیما برای حمل و نقل بارهای متعلق به دولت بخش 'پونکاک' مورد استفاده قرار می گرفت و مصالح ساختمانی و یک میکسر سیمان به وزن سه هزار و 130 کیلوگرم را جابجا می کرد.
هواپیمای ساقط شده سال 1972 در کانادا ساخته شده است.
اندونزی از صنعت هوایی نسبتا فرسوده ای برخوردار است و سوانح هوایی مختلف نشان داد ناوگان هوایی این کشور و سایر تجهیزات آن نیازمند بازسازی است.
ارتش اندونزی نیز طی دو سال اخیر با سوانح هوایی مختلفی از سقوط بالگرد تا سقوط هواپیمای نظامی با بیش از 100 سرنشین بر روی منطقه مسکونی مواجه شده است.
تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :