آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/08/11 16:31

شرکت ایر آسیا یک شرکت هواپیمایی جدید را تشکیل می دهد

این شرکت هوایی مالزی در نظر دارد با در اختیار گرفتن مجموعه شعبه هایش در چند کشور منطقه جنوب شرق آسیا، خطوط هوایی 'آ.سه.آن را راه اندازی کند.
تارنمای روزنامه 'نیو استریت تایمز' روز سه شنبه اعلام کرد با این اقدام، شرکت 'ایرآسیا' می تواند مالکیت مستقیم خطوط هوایی این شرکت در تایلند، اندونزی و فیلیپین را در اختیار گیرد.
'تونی فرناندز' مدیر عامل 'ایرآسیا' گفت که این شرکت مقدمات انجام این امر را در کشوراهای فیلیپین و اندونزی انجام داده است.
هنگامی که چهار خط هوایی ایرآسیا در منطقه جنوب شرق آسیا در لیست این شرکت واحد قرار گیرند، 'ایرآسیا' نسبت به راه اندازی یک مجموعه شرکت (هولدینگ) که سهام آن را به صورت صد در صد در اختیار دارد، اقدام می کند.
در حال حاضر، تنها 49 درصد از سهام خطوط هوایی 'ایرآسیا' که در کشورهای تایلند، فیلیپین و اندونزی فعالیت می کنند به 'ایرآسیا' مالزی تعلق دارد و 51 درصد دیگر آن در اختیار سهامداران خارجی است.
مدیر عامل 'ایرآسیا' هدف از این اقدام را داشتن تنها یک شرکت عنوان کرد و گفت که با انجام این اقدام وضعیت این شرکت هواپیمایی مانند برخی خطوط هوایی گروه اروپایی از قبیل گروه خطوط هوایی بین المللی 'آی.ای.جی' و 'ایر فرانس-کی.ال.ام' می شود.
گزارش وضعیت مالی خطوط هوایی 'ایرآسیا' در اندونزی و فیلیپین در سه ماهه سوم سال جاری نشان می دهد که آینده روشن اقتصادی برای این خطوط هوایی وجود دارد.
ظرفیت پروازهای 'ایرآسیا' در سه ماهه سوم سال جاری در مقایسه با سال گذشته به رشد 90 درصدی رسیده و تعدد مسافران با رشد دو درصدی از رقم یک میلیون و 710 هزار نفر در مقایسه با یک میلیون و 670 هزار نفر سال گذشته عبور کرد.
مسافران خطوط هوایی 'ایرآسیا' در فیلیپین نیز با رشد 8 درصدی به 976 هزار و 765 نفر رسید، در حالی که این رقم در سه ماهه سوم سال گذشته 901 هزار و 957 نفر گزارش شده است.
عملکرد خطوط هوایی ارزان قیمت مالزی (ایرآسیا) و ارائه خدمات پرواز ارزان قیمت به ساکنان منطقه جنوب شرق آسیا باعث شده که بسیاری از پروازهای این شرکت حتی در خلوت ترین ایام سال نیز با ترفندهایی از قبیله ارائه بلیت نیم بها و یا حتی رایگان یک طرفه مسافرت را به دغدغه ذهن بسیاری تبدیل کند.
حتی آنهایی که قصد سفر ندارند با مشاهده تخفیف های تا بیش از 90 درصد برای بلیت های یک طرفه گزینه ای بهتر از رفتن به سفر نمی بینند و همین اقدامات زمینه رشد این خطوط هوایی را فراهم کرده است.
این شرکت هوایی خدمات خود را به منطقه جنوب شرق آسیا محدود نکرده و اکنون به نقاط دیگر جهان از جمله ایران پرواز دارد.
'ایر ایشیا' که از اوایل تیرماه سال جاری پروازهای خود به تهران را از سر گرفت در نخستین اقدام، بلیت های خود را از کوالالامپور به تهران 299 رینگیت (حدود دو میلیون و 700 هزار رالت) و از تهران به کوالالامپور حدود 308 رینگیت (حدود دو میلیون و 770 هزار رالغ) به فروش رساند و سپس قیمت ها افزایش یافت.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :