آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/08/25 18:34

افزایش شمار پرواز بین شهرهای بندرعباس - ساری

محمود امانی بنی روز سه شنبه در این خصوص اظهار داشت :این پرواز از هفته آینده و در روزهای شنبه و دوشنبه بوسیله شرکت قشم ایر و با استفاده از یک فروند هواپیمای فوکر 100 انجام می شود .
وی با بیان اینکه همچنان شاهد افزایش پروازها در سطح فرودگاه بندرعباس و سایر فرودگاه های استان خواهیم بود ، ادامه داد : افزایش پرواز در مسیرهایی که فاصله بیشتری از بندرعباس دارند یکی از اولویت های اصلی این اداره کل است.
وی اضافه کرد : ایجاد رفاه و آرامش بیشتر برای ساکنان بندرعباس و هرمزگان یکی از مهمترین کارها در طول امسال بوده و برنامه های خوبی برای افزایش پرواز فرودگاه های اقماری بندرلنگه و ابوموسی وجود دارد که به زودی شاهد نتایج آن خواهیم بود .
مدیرکل فرودگاه های هرمزگان اظهارداشت: رسالت اصلی این اداره کل توجه به نیاز مردم در حوزه هوانوردی و ایجاد آرامش در مسافرت های هوایی بوده و با توجه به درخواست های مکرر مردم افزایش پروازها همچنان در دستور کار قرار دارد.
امانی بنی با اشاره به اهمیت پرواز در مسیر جدید افزود: یکی از مهمترین عوامل در ایجاد مسیر پروازی جدید در فرودگاه ها استقبال مردم بوده و به طور قطع در هر مسیری که این استقبال وجود داشته باشد برای افزایش پرواز اقدام می شود.
مدیرکل فرودگاه های هرمزگان اظهارکرد: 18 مسیر پروازی داخلی و بین المللی در استان داریم که امیدواریم با پیگیری های صورت گرفته تا قبل از سال جدید 2 مقصد جدید نیز اضافه شود.
امانی بنی خاطرنشان کرد: روزانه 230 پرواز از فرودگاه بندرعباس انجام می شود و در مسیر ابوموسی و بندرلنگه متغیر است و پیگیر هستیم که پرواز از مسیر دبی - بندرلنگه نیز انجام شود.
بیشترین تعداد پروازها با روزانه 38 سورتی پرواز رفت و برگشت در فرودگاه بین المللی بندرعباس انجام می شود و سالانه حدود یک میلیون و 200 مسافر از خدمات فرودگاه بین المللی بندرعباس برای جا به جایی خود استفاده می کنند.
این استان دارای 13 فرودگاه است که از این تعداد تنها 6 فرودگاه در تملک و مورد استفاده شرکت فرودگاه ها قرار دارد.
سه فرودگاه شامل ، بندرعباس ، بندرلنگه و ابوموسی از 6 فرودگاه یاد شده عملیاتی بوده و سه فرودگاه پارسیان ، بستک و میناب نیز بعد از ساخت دیوارهای حفاظتی آن پروازها انجام می شود.
از هفت فرودگاه دیگر نیز 2 فرودگاه کیش و قشم در اختیار منطقه آزاد و 2 فرودگاه سیری و لاوان در اختیار شرکت نفت بوده و سایر فرودگاه ها نیز در اختیار نیروهای نظامی قرار دارد.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :