آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/08/26 16:15

اختصاص 30 پرواز فوق العاده برای جابه جایی زائران اربعین

علی متانت روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این تعداد پرواز فوق العاده از 24 آبان تا چهارم آذرماه توسط 2 شرکت هواپیمایی آسمان و نفت انجام می شود.
وی یادآور شد: این پروازها در هر مسیر پروازی 100 نفر ظرفیت دارد و علاوه بر 52 پروازی است که به صورت عادی هر هفته در مسیر ایلام - تهران و بالعکس انجام می گیرد.
مدیر فرودگاه شهدای ایلام همچنین از راه انداری پرواز ایلام به مقصد نجف اشرف در این فرودگاه به مناسبت اربعین حسینی خبر داد و گفت: تا پنجم آذرماه سال جاری 16 پرواز در این مسیر انجام خواهد شد.
متانت یادآور شد: انجام این پروازها با هواپیماهای بدنه متوسط توسط شرکت هواپیمایی پویا و با ظرفیت 45 مسافر در هر مسیر پروازی است.
وی تاکید کرد: بعد از ایام اربعین نیز پرواز ایلام - نجف در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه در مسیر رفت و برگشت از این فرودگاه انجام خواهد شد.
به گزارش ایرنا، بر اساس پیش بینی ها، در اربعین امسال بیش از 2 میلیون زائر مسیر ایلام - عراق را به دلیل برخورداری از مزیت نزدیکی و کوتاهی مسافت تا کربلا برای تردد انتخاب می کنند.
مرز بین المللی مهران در فاصله 95 کیلومتری جنوب غربی شهر ایلام قرار دارد.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :