آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/08/28 10:48

پهپاد هندی رستم دو با موفقیت آزمایش شد

وزارت دفاع هند روز پنجشنبه با صدور بیانیه ای اضافه کرد این پهپاد که در حال تکمیل پروازهای آزمایشی است ،به زودی در اختیار نیروهای نظامی گذاشته می شود.
این پهپاد باتوانایی پرواز 24 ساعته قادر به حمله موشک و هدف قراردادن هدف هایی بر روی زمین است .
به گفته مقامات دفاعی هند، بیشتر سیستم های مهم این پهپاد با همکاری شرکت های خصوصی این کشور تولید و دارای قابلیت های مشابه پهپاد'شکارچی' آمریکا است .
پهپادهای 'رستم ' با سه نمونه مختلف از نام یک متخصص هوا فضای پارسی هند گرفته شده است .
پهپاد رستم یک که با الهام از هواپیمای «لانگ-ئی-زد» ساخته شد، با توانایی پرواز 12 ساعته و سقف پروازی هشت هزار کیلومتر در سال 2009 نخستین پرواز خود را با موفقیت انجام داد.
«راستوم-اچ» با طراحی کاملاً متفاوت با راستوم-1، پهپادی بزرگ برای مأموریت های طولانی به مدت 24 ساعت است که به برد و سقف پرواز بالاتری نیز دست می یابد. این پهپاد 9.5 متری با دهانه بال 20.6 متر، قادر به حمل 350 کیلوگرم است .
مأموریت شناسایی و نظارت هوایی بیشترین حجم کاری پهپادها را در سراسر دنیا به خود اختصاص می دهد.یکی از مزیت های مهم این وسائل در مأموریت های شناسایی، توانایی پرواز چند ساعته تا چند روزه روی هدف به صورت مداوم است، کاری که ماهواره های جاسوسی قادر به انجام آن نیست .
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :