آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/08/28 18:11

امارات ایرباس A380 را دارای مشکل فنی دانست

به گزارش روز جمعه ایرنا شرکت هواپیمایی امارات ایر اعلام کرده است هواپیماهای خریداری شده از سوی شرکت ایرباس در بخش موتور هواپیما دارای مشکلات فنی هستند و قرارداد تحویل آنها به تاخیر خواهد افتاد.
پیش از این شرکت امارات ایر خواستار خرید هواپیماهای جدیدی به ارزش 112 میلیارد شده و گفته بود که قصد دارد هواپیماهای 'ایرباس a310' و 'ایرباس a340' را از رده خارج کند و هواپیماهای پهن پیکر ایرباس را جایگزین آن کند. شرکت امارات ایر که به عنوان یکی از شرکتهای مهم حمل و نقل و جابجایی مسافر در جهان تلقی می شود حساست خاصی را در پروسه خرید هواپیماهای خود اعمال کرده و ارتقای کیفیت هواپیماهای جدید را خواستار شده است .
امارات متحده عربی طی سالهای اخیر با بین المللی شدن و به تعبیری جهانی کردن اقتصاد خود به سرعت گامهای توسعه را طی کرده و تولید ناخالص داخلی خود را در سال گذشته به بالاتر از کشورمان، حدود 416 میلیارد دلار رسانده و رتبه 29 دنیا را در طبقه بندی‌های دو نهاد بین المللی پولی و بانکی صندوق بین المللی پول و بانک جهانی در این شاخص به خود اختصاص داده است.
براین اساس امروز شرکت هواپیمایی امارات که فعالیت خود را در سال 1985 با دوفروند هواپیمای استیجاری شروع کرده است با برخورداری از 232 فروند هواپیمای روزآمد و عمدتا پهن پیکر (218 فروند مسافری و 14 فروند باری) و برقراری بیش از 3000 پرواز در هفته از طریق دبی به بیش از 168 مقصد در کشورهای مختلف دنیا توانسته است در سال گذشته میلادی بیش از 50 میلیون مسافر و بیش از 2 میلیون تن بار جابجا کند.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :