آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/09/01 11:07

تعلیق پروازهای فرودگاه بندرعباس

حسین پاسلار دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : مسافران برای سرگردان نشدن از مراجعه حضوری به این فرودگاه پرهیز کرده و اطلاعات پروازی مورد نیاز خود را از پایگاه اینترنتی فرودگاه بین‌المللی بندرعباس دریافت کنند.
مدیرترمنیال فرودگاه بین‌ المللی بندرعباس ادامه داد : این فرودگاه به دلیل بدی آب و هوا قابلیت پذیرش پرواز را ندارد و برای انجام شدن یا نشدن پروازها باید در انتظار بهبود شرایط نشست.
پاسلار اضافه کرد : برای امروز فرودگاه بین‌ المللی بندرعباس 26 سورتی پرواز (13 پرواز رفت و 13 پرواز برگشت) برنامه‌ریزی شده که با توجه به شرایط نامساعد جوی احتمال لغو آنها وجود دارد.
وی اظهار داشت : مسافرانی که بلیت های خود را از دفاتر خدمات مسافرتی دریافت کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به آن دفاتر هزینه پرداخت شده خود را دریافت کنند.
وی بیان کرد: افرادی که بلیت خود را اینترنتی خریداری کرده‌ اند می‌ توانند به شماره پشتیبانی درج شده در پشت آن هزینه پرداختی خود را دریافت کنند.
بیشترین تعداد پروازها با روزانه 38 سورتی پرواز رفت و برگشت در فرودگاه بین المللی بندرعباس انجام می شود و سالانه حدود یک میلیون و 200 مسافر از خدمات این فرودگاه برای جا به جایی خود استفاده می کنند.
این استان دارای 13 فرودگاه است که از این تعداد تنها 6 فرودگاه در تملک و مورد استفاده شرکت فرودگاه ها قرار دارد.
سه فرودگاه شامل ، بندرعباس ، بندرلنگه و ابوموسی از 6 فرودگاه یاد شده عملیاتی بوده و سه فرودگاه پارسیان ، بستک و میناب نیز بعد از ساخت دیوارهای حفاظتی آن پروازها انجام می شود.
از هفت فرودگاه دیگر نیز 2 فرودگاه کیش و قشم در اختیار منطقه آزاد و 2 فرودگاه سیری و لاوان در اختیار شرکت نفت بوده و سایر فرودگاه ها نیز در اختیار نیروهای نظامی قرار دارد.

تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :