آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/09/08 20:26

نقص فنی پرواز هواپیمایی تابان

جمعی از مسافران این پرواز عصر یکشنبه در تماس با ایرنا نسبت به سرگردانی خود در فرودگاه و عدم پاسخگویی مسئولان شرکت تابات معترض شدند.
یکی از آنها گفت: دقایقی پس از انجام پرواز اعلام شد که به دلیل از کار افتادن سامانه هیدرولیک و نقص فنی هواپیما باید به مشهد برگردد.
وی که خود را قلی نژاد معرفی کرد افزود: برای مدت یک ربع هواپیما بر روی آسمان مشهد حرکت کرد تا بالاخره توانست با دشواری به زمین نشسته و تمامی مسافران را پیاده کند.
او گفت: از حوالی ساعت 14 که هواپیما دوباره به مشهد بازگشت تاکنون هیچ مسئولی پاسخگو نیست و نمی دانیم چه باید کرد.
مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد نیز در تماس خبرنگار ایرنا با وی ضمن تایید موضوع، گفت: این پرواز به دلیل نقص فنی پس از انجام دوباره به فرودگاه برگشته است.
حسن جعفری افزود: این هواپیما پرواز ساعت 13:30 دقیقه با 52 مسافر از فرودگاه مشهد پرواز کرد اما به دلیل نقص فنی ساعت 13:45 دقیقه در فرودگاه مشهد به زمین نیست.
وی گفت: شرکت هواپیمایی تابان بلیت مسافران این پرواز را باطل کرده و در عین حال تاکید نموده که قادر به جایگزینی پرواز جدید نیست.
این در حالی است که مسافران این پرواز در سالن پروازهای داخلی فرودگاه مشهد سرگردان و خواستار پاسخگویی مسئولان این شرکت هستند.
روزهای جاری همزمان با آخر ماه صفر روزهای پیک مسافری در فرودگاه شهید هاشمی نژاد است چنانکه هم اکنون روزانه بر اساس آمارها افزون بر 240 پرواز ورودی و خروجی در فرودگاه مشهد انجام می شود.
فرودگاه مشهد بعد از مهرآباد تهران دومین فرودگاه پرترافیک در ایران محسوب می شود.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :