آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/09/14 15:02

سایت هواپیمایی عربستان مورد حمله های سایبری قرار گرفت

به گزارش خبرگزاری عربستان 'واس'، شرکت هواپیمایی این کشور با صدور بیانیه ای به نقل از 'مرکز ملی امنیت سایبری' (الکترونی) اعلام کرد که حمله سایبری به برخی مراکز دولتی با هدف توقف خدمات رسانی در بخش حمل و نقل و دیگر بخش ها صورت گرفته است.
شرکت هواپیمایی عربستان افزود: از چند روز گذشته که حملات آغاز شده، آنها را رصد می کند. برخی دستگاههای دولتی، دفاتر کارمندان و ایمیل ها تحت تاثیر حملات سایبری قرار گرفتند که باید در اینگونه موارد اقدامات لازم به منظور برخورد با حوادث مشابه صورت بگیرد . باید تمامی دستگاههای آسیب دیده از شبکه به طور کامل جدا شود و اطلاعات با امنیت بیشتری بازسازی شده و دستگاههای سالم در اختیار کارمندان قرار گیرد .
این شرکت ادامه داد که پس از توقف خدمات رسانی، سامانه های آسیب دیده برای یک مدت زمانی معین و پس از انجام اقدامات پیشگیرانه و نظارت بر آنها، فعالیت شان را از دیروز از سر گرفتند.
در ماههای اخیر دستگاههای دولتی و وزارتخانه های عربستان بارها مورد حمله سایبری قرار گرفته اند .
یک ویروس رایانه ای نیز اواخر آبان ماه نهادهای دولتی و تاسیسات حیاتی عربستان از جمله بخش حمل و نقل این کشور را هدف حمله قرار داده بود.
دولت عربستان از ارایه جزییات درباره خسارات احتمالی این حملات خودداری می کند .
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :