آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/09/15 18:13

یک فروند جنگنده روسیه سقوط کرد

دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین امروز (دوشنبه) تائید کرد که یک فروند سوخو 33 هنگام نشستن روی ناو هواپیمابر روسی در دریای مدیترانه سقوط کرد، ولی خلبان آن نجات یافته است.
15 آبان ماه نیز وزارت دفاع روسیه سقوط یک فروند جنگنده میگ 29 نیروی هوایی این کشور متعلق ناو هواپیمابر آدمیرال کوزنتسوف در سواحل سوریه را تائید کرد که خلبان آن نجات یافت.
جنگنده های ناو هواپیمابر روسی از 21 آبان ماه پروازهای خود را برای شناسایی مواضع تروریست ها در سوریه آغاز کرده اند.
جنگنده های چندمنظوره میگ 29 و سوخو 33 روسیه به منظور مطالعه آرایش جبهه جنگ و سنجش عملیاتی مواضع، به صورت مداوم از عرشه ناو هواپیمابر آدمیرال کوزنتسوف به پرواز در می آیند و عملیات انجام می دهند.
براساس آخرین گزارش موجود، ناوگان هوایی آدمیرال کوزنتسوف متشکل از 19 جنگنده با توان انجام عملیات در هر شرایط زمانی و آب و هوایی مسلح به تسلیحات هوا به هوا، رهگیری موشک های کروز، بمب های هدایت شونده و بالگردهای ضدزیردریایی و اخطار زودهنگام است.
مسکو از مهرماه سال 94 با درخواست دولت سوریه و استفاده از مجموعه یگان های نیروی هوافضا مستقر در سوریه، پرواز بمب افکن های دوربردی به صورت رفت و برگشت از روسیه، ناوها و زیردریایی ها مواضع تروریست ها بویژه داعش و جبهه النصره را زیر بمباران قرار داده است.
روسیه همچنین یک فروند بمب افکن سوخو 24 خود را آذر ماه سال گذشته در جریان شلیک موشک از یک جنگنده اف 16 ترکیه در آسمان سوریه از دست داد که به کشته شدن خلبان آن از سوی تروریست ها در منطقه مرزی منجر شد و روابط آنکارا و مسکو را برای حدود 10 ماه تیره کرد که با ارسال نامه عذرخواهی از کاخ کرملین، تنش ها کاهش یافت.
در جریان هزاران سورتی پرواز رزمی بمب افکن ها و بالگردهای یگان نیروی هوافضای روسیه که از حدود 14 ماه پیش برای سرکوب تروریست های مورد حمایت چند کشور غربی-عربی به سوریه کمک می کنند نیز سه فروند بالگرد سقوط کرده و چندین نظامی روسی کشته شده اند.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :