آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/09/16 07:09

فرود اضطراری هواپیمای قطر در پرتغال

نشریه آمریکایی 'واشنگتن پست' روز دوشنبه با انتشار این خبر نوشت: هواپیمای خطوط هوایی قطر که شب گذشته (یکشنبه) از 'دالاس' آمریکا راهی 'دوحه' قطر بود در فرودگاه نظامی 'لایس فیلد' ( Lajes Air) واقع در مجمع الجزایر 'آزور' (Azores)متعلق به پرتغال فرود اضطراری کرد.
بنابراین گزارش این فرود اضطراری پس از پنج ساعت پرواز از مبدا صورت گرفت.
واشنگتن پست علت فرود اضطراری این هواپیما را تکان های شدید بر فراز اقیانوس اطلس عنوان کرد.
واشنگتن پست افزود: مسئولان خطوط هوایی قطر برای پاسخگویی درباره این فرود اضطراری در دسترس نبودند اما خطوط هوایی قطر در تو ئیتی اعلام کردکه هواپیمای دیگری برای بازگرداندن مسافران این هواپیما از این جزیره متعلق به پرتغال فرستاده شد.
درهمین حال مقامات هوانوردی آمریکا نیز اعلام کردند که هیچ اطلاعاتی در این باره دریافت نکرده اند.
طبق این گزارش، یکی از مسافران این پرواز گفت برخی از تکان های این هواپیما به مدت سه دقیقه طول کشید و شدت تکان ها به اندازه ای بود که برخی از مسافران به اطراف پرتاب شده و مجروح شدند.
این نشریه آمریکایی افزود این حادثه که صبح روز گذشته (یکشنبه) به وقت محلی روی داد، یکی از بستگان کارمند واشنگتن پست نیز درمیان این مسافران قرار داشت.این روزنامه به نوع این هواپیما و تعداد مسافران این پرواز اشاره ای نکرد.
فرودگاه لایس فیلید پایگاه هوایی پرتغال است که یک گروه از نیروی هوایی آمریکا نیز در این فرودگاه تحت عنوان 'نیروی هوایی آمریکا – اروپا' و 'نیروی هوایی آمریکا - آفریقا' در آن مستقر است.
مجمع الجزایر آزور در اقیانوس اطلس در فاصله یکهزار و 500 کیلومتری از پرتغال واقع است.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :