آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/09/16 14:18

یک فروند بالگرد در دریاچه چیتگر سقوط کرد

احمد صادقی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه هنوز تعداد دقیق سرنشینان این بالگرد مشخص نیست افزود: تاکنون 6 نفر از سرنشینان این بالگرد از آب خارج شده و به بیمارستان منتقل شدند.
وی با بیان اینکه ظاهرا بالگرد 8 سرنشین داشته تصریح کرد: نیروهای امدادی اورژانس، آتش نشانی و تیم های غواصی در محل حضور داشته و مشغول جستجو برای یافتن دو سرنشین دیگر بالگرد هستندد.
صادقی گفت: هنوز در خصوص اینکه این بالگرد متعلق به کدام ارگان بوده، اطلاع دقیقی نداریم.
حسن عباسی سخنگوی مرکز اورژانس تهران نیز با اشاره به حادثه سقوط بالگرد گفت: تاکنون شش مصدوم این حادثه از طریق عوامل اورژانس به بیمارستان های امام خمینی(ره) و شهید فیاض بخش منتقل شده اند.
یک منبع آگاه به خبرنگار ایرنا گفت: بالگرد از نوع 205 بوده و متعلق به شرکت پنها(پشتیبانی و نوسازی بالگردهای ایران) بوده و در حین پرواز آزمایشی دچار سانحه شده است.
درهمین ارتباط فرمانداری تهران با اشاره به حادثه سقوط بالگرد در دریاچه شهدای خلیج فارس(چیتگر) اعلام کرد که بالگرد متعلق به شرکت پنها وابسته به صنایع دفاع بوده است.
براساس اعلام فرمانداری تهران، در این بالگرد 8 نفر حضور داشتند که 6 نفر از آنها مجروح و از آب خارج شده و به بیمارستان منتقل شدند و تلاش برای یافتن دو سرنشین دیگر بالگرد ادامه دارد.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :