آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/09/22 11:17

مدیر آتا در فرودگاه مشهد برکنار شد

مدیر کل فرودگاه های خراسان رضوی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پرواز شماره 5212 این شرکت که قرار بود در ساعت 20:20 شب گذشته از مشهد به مقصد تهران انجام شود در موعد مقرر انجام نشد و امروز این پرواز باطل و مقرر گردید مسافران آن با پرواز جایگزین ساعت 12:10 ظهر امروز به مقصد تهران اعزام شوند.
محمد باقر قاسم زاده افزود: پس از سرگردانی و معطلی بسیار مسافران این شرکت در فرودگاه مشهد، این پرواز ساعت 19 امشب باطل شد و مسافران آن با پیگیری های اداره کل فرودگاه های استان توسط سایر پروازها به مقصد اعزام شدند که 10 نفر آنان هنوز در فرودگاه مانده اند.
وی اظهار کرد: در این میان حضور نیافتن رئیس این شرکت هواپیمایی در فرودگاه مشهد و عدم پاسخگویی مناسب و صحیح به مردم منجر به بروز تنش و مشکل در فرودگاه مشهد شد.
به گفته شاهدان عینی مسافران پرواز یاد شده صبح امروز به دلیل عصبانیت ناشی از ساعت ها سرگردانی و عدم پاسخگویی مناسب مدیر شرکت، به داخل دفتر سرکشیک این شرکت رفته و میز کار رئیس آن را در هم شکستند.
مدیر کل فرودگاه های خراسان رضوی گفت: به دلیل سوء مدیریت و سوء رفتار رئیس این شرکت از ادامه کار وی در فرودگاه مشهد جلوگیری شد.
قاسم زاده افزود: روسای شرکت های هواپیمایی باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند و فرودگاه مشهد نسبت به عملکرد شرکت ها در تکریم مسافران و پاسخگویی به آنان حساس است و بر این امر نظارت دارد.
وی اظهار کرد: به روسای شرکت های هواپیمایی فرودگاه مشهد توصیه شده است پاسخگوی مطالبات مردم باشند و در غیر این صورت با آنان برخورد قانونی می شود.
پروازهای فرودگاه مشهد که روز گذشته به علت ریزش برف و نامساعد بودن شرایط جوی چند ساعت لغو شده بود از ساعت 13 همان روز برقرار شد و تا انتهای شب بیش از 24 هزار مسافر با حدود 80 پرواز در مسیرهای داخلی و خارجی جابجا شدند.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :