آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/09/23 13:55

فرود اضطراری هواپیمای شرکت Lufthansa

به نقل از خبرگزاری رویترز، پرواز 441 به مقصد فرانکفورت از هوستون ایالت تگزاس در منطقه دورافتاده ای از فرودگاه جان اف کندی نیویورک برای بازرسی هدایت شد.
رویترز در ادامه گزارش خود آورده است که نمایندگان شرکت لوفت هانزا در دسترس نبودند.

تهدید به بمب گذاری در پرواز «هوستون» آمریکا به «فرانکفورت» آلمان موجب شد هواپیمای آلمانی در میانه مسیر و در فرودگاه جان اف کندی نیویورک فرود آید.
بر اساس این گزارش، در تماسی که با دفتر مرکزی هواپیمایی لوفت هانزا گرفته شد، اعلام شد که در پرواز شماره 441 هوستون - فرانکفورت بمب گذاری شده است. در پی این تهدید، هواپیما در ساعت 20 و 30 دقیقه به وقت محلی در بخش خلوتی از فرودگاه جان اف کندی نیویورک فرود آمد.
یکی از سخنگویان لوفت هانزا گفت: تمام مسافران پس از ترک در هتل های نیویورک اسکان یافته اند و مسئولان نیز هواپیما را جست و جو کردند. وی دریافت تهدید به بمب گذاری را تائید یا تکذیب نکرد و اظهار داشت که اطلاعات کافی در این زمینه ندارد.
وی افزود که هواپیما پس از پایان بازرسی بدون مسافر به آلمان پرواز خواهد کرد.
دست اندرکاران فرودگاه جان اف کندی نیز اعلام کردند که این رخداد تاثیری در فعالیت های این فرودگاه نگذاشته است.


تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :