آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/09/23 18:29

شادمانی بوئینگ از قرارداد با ایران

خبرگزاری خبرآنلاین آورده است: شرکت آمریکایی بوئینگ در اطلاعیه‌ای که ساعاتی پیش بر روی سایت این شرکت قرارگرفت با اشاره به انعقاد قرارداد فروش ۸۰ هواپیما به ایران اعلام کرد 'این قرارداد استمرار ۱۰۰ هزار فرصت شغلی در صنعت هوافضای آمریکا را تضمین می‌کند'.

در بیانیه بوئینگ تصریح شده است 'در 51 ایالت از آمریکا 13 هزار و 600 تأمین کننده و عرضه کننده قطعات شرکت هواپیماسازی بوئینگ فعال است که پیش بینی می شود در پی آغاز عملیات اجرایی قرارداد با ایران در این زنجیره تأمین حفظ بالغ بر 1,5 میلیون فرصت شغلی تضمین خواهدشد'.

بر اساس این قرارداد که امروز در تهران امضا شد 50 فروند هواپیمای 737 ماکس 8 اس ، 15 هواپیمای 777-300 ای ار اس و 15 فروند بوئینگ 777-9 اس به ایران تحویل خواهد شد.

این قرارداد بر اساس مجوز دولت آمریکا که در سپتامبر برای بوئینگ صادر شده و بر پایه شرایط مندرج در این مجوز منعقد شده است.

بوئینگ همچنین در این بیانیه نوشته است 'قرارداد با ایران از استمرار 100 هزار فرصت شغلی در صنعت هوافضای آمریکا را تضمین خواهدکرد'.

بر اساس این بیانیه قرار است نخستین هواپیماهای تولید بوئینگ در سال 2018 تحویل ایران شود.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :