آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/09/26 15:26

آغاز رزمایش هوایی چین

این در شرایطی است که ژاپن و تایوان نسبت به این پروازها در مناطق مورد منازعه از جمله در تنگه میاکو انتقاد کرده اند و حضور جنگنده های چین را یک خطر امنیتی برای خود دانستند.
در عین حال «شن جینکه» سخنگوی وزارت دفاع چین این انتقادها را بی مورد عنوان کرد و از نیروی هوایی کشورش به عنوان یک قدرت راهبردی یاد کرده است که وظیفه اش حراست از آسمان چین و منطقه است.
وی در گفت وگویی افزود: نیروی هوایی مسئولیت سنگینی در حراست از تمامیت ارضی و حق حاکمیت چین دارد و در رزمایش هایی تعیین شده در مناطق مورد نظر در دریاهای شرقی و جنوبی حضور می یابد.
سخنگوی وزارت دفاع چین، فعالیت های نظامیان چینی از جمله نیروی هوایی را مشروع و مسئولانه توصیف کرد و گفت که رزمایش ها و ماموریت های مقرر تلاشی از سوی دولت پکن برای تامین امنیت ملی است.
جینکه تاکید کرد: نیروی هوایی چین در قالب همین رزمایش هاست که می تواند توان رزمی خود را ارتقا و قدرت کافی برای حراست از تمامیت ارضی کشور داشته باشد.
همزمان ژاپن و تایوان در گزارش هایی از پرواز بمب افکن های هسته ای اچ 6 چین برفراز منطقه از جمله در تنگه میاکو بشدت ابراز نگرانی کرده اند و عنوان شده که برخی از جنگنده های ژاپنی جت های چینی را در جریان رزمایش اخیر آنها تحت تعقیب قرار دادند.
پس از این تعقیب و گریز وزارت دفاع و وزارت خارجه چین با انتشار بیانیه ای تحرکات نظامی ژاپن را خطرناک عنوان کرد و یادآورشد که تنگه میاکو یک گذرگاه بین المللی است و حضور جنگنده های چینی در آن تهدیدی علیه کشور ثالث نیست.
چین با ژاپن در دریای جنوبی اختلاف های فزاینده ای دارند و همزمان هر دو کشور بر مالکیت بر جزایر دیایویو در دریای شرقی تاکید داشتهو در اطراف آن گشت زنی های دریایی و هوایی انجام می دهند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :