آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/10/04 17:46

پایگاه اورژانس هوایی با حضور معاون وزیر بهداشت در چابهار راه اندازی شد

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه مراسم راه اندازی اورژانس هوایی به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اورژانس در کشور بیست و دومین و در سیستان و بلوچستان دومین پایگاه اورژانس هوایی است.
ایرج حریرچی افزود: پراکندگی و وجود مناطق سخت گذر و حوادث و سوانح گوناگون در سیستان و بلوچستان ایجاب می کند که این استان در اولویت خاصی قرار گیرد و این اقدام در کمترین مدت اجرایی شد.
وی ادامه داد: چرخبال اورژانس هوایی در هر سورتی پرواز توانایی جابجایی پنج بیمار را دارد و گستره ای به شعاع 200 کیلومتر را می تواند زیر پوشش قرار دهد.
وی گفت: تا چند روز آینده سه آمبولانس هوایی در دیگر نقاط کشور راه اندازی می شود و پوشش اورژانس هوایی به 25 فروند چرخبال خواهد رسید.
معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: تا قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت تنها پنج پایگاه هوایی در کشور وجود داشت که هم اینک به 22 پایگاه رسیده است.
حریرچی اظهار امیدواری کرد با راه اندازی اورژانس هوایی بسیاری از مشکلات گذشته و حمل بیماران و مدت زمان رسیدن به مراکز بهداشتی و درمانی کاهش پیدا کند.
استاندار سیستان و بلوچستان نیز از اقدامات وزارت بهداشت در حل مشکلات بهداشتی درمانی استان و به ویژه چابهار قدردانی کرد و گفت: راه اندازی اورژانس هوایی بسیاری از مشکلات را در مواقع بحران مرتفع می کند.
علی اوسط هاشمی افزود: اورژانس هوایی چابهار از برکات مهم طرح تحول نظام سلامت و دولت تدبیر و امید است که در راستای کمک به خدمات رسانی بهتر راه اندازی شده است.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :