آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/10/19 14:01

ورود چند فروند هواپیمای نو به ایران در آینده نزدیک

این مقام آگاه که خواست نامش اعلام نشود ضمن تکذیب خبر منتشره هواپیماهای مرجوعی و تحویل آن به ایران، اظهارداشت: شرکت های سازنده هواپیما همانند خودروسازان همواره چند فروند هواپیمای بیشتری تولید می کنند تا در زمان مناسب به مشتریان خود تحویل دهند و ایرباس نیز طبق قراردادی که منعقد شده تعدادی از این هواپیماها را تا پایان سال به ایران تحویل خواهد داد.
وی با بیان اینکه در صنعت هوانوردی عده ای علاقمند به خرید هواپیماهای نو نیستند، افزود: هواپیماهایی که قرار است به ایران تحویل شود، تمام تست ها و پروازهای آزمایشی خود را پشت سر گذاشته اند و بدون شک نخستین سرویس مسافری خود را در ایران انجام خواهند داد.
به گزارش ایرنا، در روزهای اخیر برخی سایت های خبری داخلی مدعی شده اند دو فروند هواپیمایی که ایرباس در نظر دارد به ایران تحویل دهد، مرجوعی اسپانیایی ها است که آن را به ایرباس پس فرستاده اند و قرار شده این دو هواپیما به ایران تحویل شود.
پیش از این اصغر فخریه کاشان قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در اموربین الملل گفته بود، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ( هما) تا پایان امسال هشت فروند هواپیمای جدید ایرباس و ATR تحویل می گیرد.
«براساس قراردادی که با شرکت ایرباس امضا شد، این شرکت تا پایان امسال یک فروند هواپیمای 321 و دو فروند هواپیمای 330 دوربرد به ایران ایر تحویل می دهد.»
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین الملل یادآور شده بود، براساس مذاکرات قبلی با نمایندگان شرکت هواپیماسازی ATR خرید 20 فروند هواپیما از این شرکت قطعی شده است، اما ایران ایر می تواند 20 فروند هواپیمای دیگر از این شرکت زیر مجموعه ایرباس خریداری کند.
فخریه کاشان درباره تامین مالی خرید این هواپیماها یادآورشد: براساس قراردادی که امضا شده، ایران ایر 15 درصد منابع مالی این هواپیماها را تامین و 85 درصد دیگر منابع مالی از طریق فایناس خارجی تامین خواهد شد و با توجه به تمایل شرکت های خارجی مشکلی در تامین منابع مالی این قراردادها نداریم.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :