آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/10/26 18:47

فرود اضطراری هواپیمای عمان در کویت

در پی انتشار اخباری مبنی بر وجود بمب در هواپیمای عمانی که عازم آلمان بود، این هواپیما ناگزیر به فرود در فرودگاه کویت شد. اما منابع امنیتی فرودگاه بعد از بررسی مساله و بازرسی هواپیما وجود هر گونه مواد منفجره در این هواپیما را تکذیب کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه اسکای نیوز عربی، در پی فرود اضطراری این هواپیما فرودگاه کویت به حالت آماده باش درآمد. این آماده باش نیروهای امنیتی فرودگاه کویت، پس از اخباری مبنی بر وجود یک بمب در هواپیمای وابسته به شرکت هوایی عمان بود اما بعد از بررسی مساله مشخصی شد که هیچ بمبی در هواپیما وجود نداشته است.

این هواپیما پس از نشستن تخلیه شد و نیروهای امنیتی در صدد تفتیش آن برآمدند.

پیشتر نیز منابع امنیتی آگاه در کویت فاش کردند، مدیریت کل دفتر تحقیقات کیفری این کشور ظرف سه روز پی در پی اطلاعاتی را دریافت کرده که حکایت از مقدمه چینی گروه‌های تروریستی برای انجام عملیات تروریستی در کویت را دارد. طبق این اطلاعات، حمله مذکور احتمالا یکی از ادارات ذی ربط با امنیت کشور و تحقیقات کیفری را هدف قرار دهد.

منابع تاکید کردند که مدیریت کل تحقیقات کیفری و اداره کل امنیت کشور بر اساس آن اطلاعات، تدابیر امنیتی پیشگیرانه‌ای را برای رویارویی با هر تهدید احتمالی اتخاذ کرده‌اند.


اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :