آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/10/28 21:49

ایران ایر و لوفت هانزا برای نماد مشترک فروش بلیت قرارداد امضا کردند

به گزارش سه شنبه روابط عمومی هما، شرکت هواپیمایی آلمانی لوفت هانزا شماره پروازهای هما را در قالب نماد مشترک فروش بلیت های ایران ایر از مقاصد فرانکفورت و مونیخ به تهران و برعکس در نظر گرفته است.
این قرارداد از اول فوریه (سیزدهم بهمن ماه) اجرا می شود.
«محمدرضا خوشنویسان» معاون بازرگانی و عملیات شعب هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و یکی از مدیران بلندپایه فروش گروه لوفت هانزا در منطقه خاورمیانه، افغانستان و پاکستان این قرارداد را امضا کردند.
به گزارش ایرنا، شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در مسیر فرانکفورت به تهران و برعکس پرواز روزانه دارد و سه پرواز هفتگی نیز از مونیخ به تهران و برعکس انجام می شود.
بر اساس این گزارش، از هجدهم ژانویه (بیست و نهم دی ماه) پروازهای نماد مشترک در مسیر تهران- فرانکفورت- تهران (با شماره پرواز IR1601/IR1600) و در مسیر تهران- مونیخ- تهران (با شماره پرواز IR1603/IR1602) در سیستم نگهداری جا (رزرویشن) و فروش بلیت قابل دسترس است.
پیش از این، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با شرکت هواپیمایی اتریش (از زیرگروه لوفت هانزا) نیز قرار نماد مشترک امضا کرده بود.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :