آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/11/07 18:30

478 پرواز فرودگاه استانبول ترکیه به علت برف و بوران لغو شد

به گزارش ایرنا، در پی بارش برف در ترکیه 338 پرواز در فرودگاه آتاتورک و صبیحا گوکچن استانبول لغو شد و مدیریت فرودگاه های دولتی ترکیه تعداد پروازهای فرودگاه آتاتورک در استانبول را 20 درصد کاهش داد.
هم اکنون فرودگاه آتاتورک استانبول با استفاده از 46 دستگاه ماشین آلات برف روبی و 270 نفر نیروی انسانی در حال برفروبی باند فرودگاه است.
بنا به اعلام بلال اکشی مدیرکل خطوط هوایی ترکیه این وضعیت جوی فردا نیز ادامه خواهد داشت و بر این اساس فردا نیز در فرودگاه آتورک 110 پرواز و در فرودگاه صبیحا گوکچن استانبول نیز 36 پرواز لغو شده است.
فرودگاه بین‌المللی آتاتورک و صبیحا گوکچن شهر استانبول مهمترین فرودگاه‌های کشور ترکیه به لحاظ تعداد کل مسافران، مقصد سفرها و حرکت هواپیما‌ها محسوب می‌شوند.
با توجه به این که پروازهای مسافری بین‌المللی بیشترین حجم پروازهای آن ها را تشکل می‌دهد و یک پایانه مهم برای صنعت گردشگری ترکیه به حساب می‌آید، لغو پروازهای این دو فرودگاه اختلال جدی در تردد و حمل و نقل بین المللی هوایی در ترکیه ایجاد می کند.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :