آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/11/07 18:32

ممنوعیت پرواز پاراگلایدر در «آستارا»

فرمانده مرزبانی استان گیلان گفت: در صورت مشخص شدن حریم مرز و دریا، شرایط برای صدور مجوز جت اسکی سواری در سواحل شهرستان مرزی بندر آستارا مهیا می‌شود و پرواز پاراگرایدر در این منطقه هم‌چنان ممنوع است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، «سرهنگ کیاست سپهری» پس از سفر به شهرستان مرزی بندر آستارا، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در نوار مرزی کشور، چه مرز آبی و چه خاکی، محدودیت‌هایی در زمینه ورزش‌هایی از قبیل جت اسکی و پاراگرایدر تعریف شده است.

وی با اشاره به این‌که هر چه از آستارا به سمت مرزهای شرقی استان از قبیل، تالش و سایر مناطق حرکت کنیم، محدودیت‌هایی برای سرمایه‌گذاری در زمینه جت اسکی وجود ندارد، توضیح داد: در این خصوص سامانه جدید الکترونیکی تعریف شده است که با نصب GPS ، تردد همه شناورها کنترل می‌شود.

وی با تأکید بر این‌که پس از ورود این سامانه به استان گیلان، شرایط در آینده برای صدور مجوز جت اسکی و یا جت اسکی سواری در شهرستان آستارا مهیا می‌شود، تصریح کرد: در صورتی‌که حریم مرز و دریا مشخص شود و همه رصدها آنلاین باشد، می‌توان کارهایی را در این شهرستان انجام داد.

سپهری در ادامه سخنان خود از ممنوعیت پرواز پاراگلایدر در این شهرستان سخن گفت و عنوان کرد: با توجه به ارتفاع گرفتن پاراگلایدر از سطح زمین و وجود مناطق نظامی و انتظامی در این شهرستان، هر گونه پرواز در این محدوده ممنوع است.

کشف سه محموله مواد محترقه در آستارا

فرمانده مرزبانی استان گیلان در بخش دیگر سخنان خود به کشف سه محموله مواد محترقه در آستارا در سه ماه گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: در این کشفیات سه خودرو توقیف و حدود 100 هزار قطعه انواع ترقه و مواد محترقه کشف شده است.

وی با اشاره به این‌که این محموله‌ها از مرز زمینی آستارا وارد کشور نشده‌اند، افزود: با توجه به رصد اطلاعاتی مرزبانان، محموله‌های فوق از مرزهای غرب کشور و استان‌های آذربایجان‌غربی و کردستان، در حال ورود به استان گیلان بودند.

وی با اشاره به این‌که مقابله با ترقه و مواد محترقه در دستور کار مرزبانی قرار دارد، اضافه کرد: در این رابطه 6 نفر دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شده است.

به گزارش ایسنا، فرمانده مرزبانی استان گیلان در سفر خود به بندر مرزی آستارا با حضور در مسجد جامع روستای قلعه، با مرزنشینان اهل تشیع و تسنن این شهرستان دیدار کرد.

دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران و بازدید از پاسگاه‌های مرزی از دیگر برنامه‌های سفر وی به این شهرستان بود.

شهرستان آستارا 37.5 کیلومتر مرز رودخانه‌ای و خشکی با کشور جمهوری آذربایجان و 17.5 کیلومتر مرز ساحلی با کشورهای حاشیه دریای خزر دارد.


اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​​


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :