آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/11/14 15:31

ممنوعیت پروازهای مسافربری عراق به اروپا برداشته شد

به گزارش ایرنا، رسانه های عراق روز پنجشنبه به نقل از 'کاظم فنجان الحمامی' وزیر حمل و نقل عراق گزارش کردند که ممنوعیت پرواز هواپیماهای مسافربری عراق به کشورهای اتحادیه اروپا برداشته شد.
اتحادیه اروپا در یازدهم دسامبر 2015 در بیانیه ای اعلام کرد که به دلیل مراعات نکردن شروط سلامت عمومی، هواپیماهای مسافربری عراق از پرواز به کشورهای اتحادیه اروپا ممنوع شده و خطوط هوایی عراق در فهرست سیاه این اتحادیه گنجانده شده است .
یک روز پس از این بیانیه، وزارت حمل و نقل عراق گفت که هشدار اتحادیه اروپا متعلق به ماه اوت 2015 است که ناشی از کامل نبودن برخی اوراق و مدارک مربوط به هواپیما و مسافران و رعایت نکردن شرایط سلامت عمومی بود.
هواپیماهای مسافربری عراق از آن تاریخ از پرواز به اروپا منع شدند و به جای آن وزارت حمل و نقل عراق از طریق هواپیماهای استیجاری پروازهای خود را به کشورهای اتحادیه اروپا ادامه داد.
وزارت حمل و نقل عراق در نوزدهم ژانویه 2017 (13 روز قبل) موفق شد، اولین خط هوایی خود را با کشور 'بلاروس' افتتاح کند.
قرار گرفتن عراق در لیست سیاه اتحادیه اروپا از ممنوعیت پرواز هواپیماهایش به کشورهای اروپایی یکی از عوامل موثر در استعفای 'باقر جبر الزبیدی' از وزارت حمل و نقل عراق در مارس 2016 ارزیابی شده بود.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :