آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/11/14 15:35

بیشتر پرواز های مهرآباد تاخیر دارد/پروازهای فرودگاه امام خمینی طبق برنامه انجام می شود

یدالله آقایی صائم روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با وجود تلاش همه عوامل پروازی در فرودگاه بین المللی مهرآباد، باتوجه به کاهش دید افقی که از شب گذشته ادامه داشته، بیشتر پروازهای این فرودگاه نیز با تاخیر انجام شده است.
وی با بیان اینکه تمام عوامل پروازی در فرودگاه در تلاش هستند که پروازها به موقع انجام شود، اظهارداشت: با توجه به بارش برف و کولاک، بیشتر پروازها تاکنون تاخیر داشته است.
مدیرکل روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به تمام مسافران فرودگاه بین المللی مهرآباد توصیه کرد: با توجه به شرایط بد جوی در برخی از فرودگاه های کشور، قبل از عزیمت به مهرآباد با شماره تلفن 199 تماس بگیرند و از آخرین وضعیت پروازهای خود مطلع شوند.
آقایی صائم بیان کرد: به دلیل اینکه بیشتر پروازهای هوایی ما از طریق دو فرودگاه تهران و مشهد انجام می شود و از هر دو فرودگاه ها نیز پروازها تاخیر دارند، این مساله به سایر پروازهای داخلی نیز تسری پیدا خواهد کرد و عموما پروازها در کل کشور با تاخیر مواجه خواهد شد.
وی در پایان اظهارداشت: تمام عوامل پروازی در فرودگاه مهر منتظرند با رفع محدودیت دید افقی و مناسب شدن شرایط جوی پروازهای هوایی به موقع انجام شود.

**پروازهای فرودگاه امام خمینی طبق برنامه انجام می شود
روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در تماس خبرنگار ایرنا اعلام کرده است با وجود بارش برف در این فرودگاه پرواز شرکت های هوایی از این فرودگاه طبق برنامه در حال انجام است اما برخی از پروازها از جمله تهران به هامبورگ، تهران به مسکو و پرواز دبی به تهران با تاخیر انجام خواهد شد.
روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعلام کرد که علی رغم بارش برف در این فرودگاه با تلاش تمام عوامل پروازی عملیات برف روبی برای باز نگهداشتن باند فرودگاه امام خمینی انجام شده است.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :