آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/11/16 18:27

روسیه هواپیمای باربری ۵۰۰ تنی می‌سازد

محققان سازمان صنایع هواوفضای روسیه برای اولین‌بار طرح هواپیمای باری پهن‌پیکر با ظرفیت ۵۰۰ تن و ارتفاع پروازی سه متر را طراحی کردند.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، این هواپیمای عظیم‌جثه با شیوه منحصر به فرد محبوس‌سازی جریان هوا در زیر بدنه قادر به حمل بارهایی با وزن نامتعارف است.

شیوه پروازی اثر مجاورت با زمین یا  ground effect هواپیما را قادر می‌سازد تا با به دام انداختن جریان هوا در زیر بال‌های عظیم‌الجثه، با کمترین انرژی بیشترین بار را حمل کند.

محققان صنایع هواوفضای روسیه معتقدند که با فناوری جدید، باید منتظر تحولی عظیم در فرایند انتقال اقتصادی بار در مسیرهای طولانی باشیم.

هواپیمای باربری پهن‌پیکر ground skimmer از طراحی منحصربه‌فرد بال‌ ترکیبی برخوردار است، این طراحی نه تنها در افزایش راندمان انرژی در برابر وزن موثر است، بلکه دسترسی به بیشترین فضا را برای حمل بار در داخل بدنه هواپیما  ممکن می‌سازد.

حداکثر ارتفاع پروازی این هواپیما بین سه تا ۱۲ متر بر روی خشکی و دریا است.


اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :