آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1395/11/16 18:31

موتورهای کانادایی آخرین مانع ورود هواپیمای ATR

قائم مقام وزیر راه‌ و شهرسازی با بیان این‌که مذاکرات نهایی با مقامات شرکت هواپیماساز ATR همچنان ادامه دارد، اعلام کرد: با نهایی شدن بحث بر سر موتورهای این هواپیماها می‌توان انتظار داشت که قرارداد خرید هواپیما از شرکت ATR نهایی شود.

به گزارش ایسنا، اصغر فخریه کاشان در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار کرد: مذاکرات ایران از ماه‌ها پیش با شرکت هواپیماساز ATR آغاز شده و در حال حاضر به مراحل نهایی خود رسیده است. با این وجود چند ابهام باقی‌مانده هنوز در حال مذاکره بودند که یکی از اصلی‌ترین آنها بحث مربوط به موتورهای هواپیماهای ATR است.

به گفته وی، این موتورها ساخته کشور کاناداست و ایران هنوز در رابطه با چگونگی استفاده از آنها و خدمات پس از فروش‌شان ابهاماتی دارد که باید بررسی شوند.

قائم مقام وزیر راه‌ و شهرسازی، ادامه داد: هم‌اکنون مقامات مذاکره‌کننده شرکت ATR به ایران آمدند تا در رابطه با آخرین مسائل باقی‌مانده به گفت‌وگو بپردازند. در صورت حل شدن این مسائل می‌توان انتظار داشت قرارداد با ATR در مدت‌ بسیار کوتاه به امضای نهایی برسد.

فخریه کاشان درباره‌ی چگونگی اجرای این قرارداد توضیح داد: هزینه‌ای که ایران بابت ۲۰ هواپیمای ATR خواهد پرداخت حدود ۴۰۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود که در صورت نهایی شدن قرارداد می‌توان انتظار داشت تا آخر سال بین سه تا چهار فروند هواپیمای ATR وارد ناوگان ایران شود.

وی درباره آخرین وضعیت اجرای قرارداد خرید هواپیما از شرکت ایرباس نیز گفت: خوشبختانه با ورود نخستین هواپیما از خانواده ایرباس قرارداد آن رسما وارد فرآیند اجرا شد و ما انتظار داریم در ماه اسفند نیز دو فروند هواپیمای ایرباس ۳۳۰ وارد ناوگان ایران‌ایر شود.


اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​​


نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :