آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/01/15 00:34

کمبود اراضی برای توسعه فرودگاه‌های مازندران

مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران گفت: برای توسعه فرودگاه‌های مازندران کمبود وجود دارد.

سعدالله وطن خواه در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: جابه جایی ۱۳ هزار و ۷۵۱ مسافر در قالب ۲۴۰ پرواز از ۲۵ اسفندماه ۹۵ تا ۸ فروردین ۹۶ در ایام نوروز، از فرودگاه‌های مازندران انجام شد.

وی تصریح کرد: رونداعزام و پذیرش مسافر، جابه جایی آنها و افزایش پرواز فرودگاه‌های مازندران در ایام نوروز از رشد چشمگیری برخوردار بوده است. 

مدیرکل فرودگاه های استان مازندران با اشاره به تشکیل و فعالیت ستاد تسهیلات نوروزی در فرودگاه های این استان از بیست اسفندماه سال گذشته، خاطرنشان کرد: در هر سه فرودگاه ساری، نوشهر و رامسر مسئولان فرودگاهی در مدت باقی مانده به آغاز سفرهای نوروزی تلاش خود را برای توسعه خدمات پروازی و افزایش رضایتمندی مسافران انجام دادند تا سرویس های مناسب رفاهی و خدماتی را برای مسافران نوروزی آماده کنند.

وطن‌خواه افزود: با توجه به اینکه استان مازندران یکی از قطب های مهم گردشگری کشور بوده و سالانه جمعیت فراوانی از مردم به این استان سفر می کنند، پیش بینی می‌شد که مسافران از نقاط مختلف کشور از طریق پرواز به استان مازندران سفر کنند.

وی با بیان اینکه از ۲۵ اسفند ماه سال گذشته تا ۸ فروردین ماه ۹۶، هشت هزار و ۱۴۶ مسافر ازطریق فرودگاه ساری، هزار و ۹۰ مسافر از فرودگاه نوشهر و  ۴ هزار و ۵۱۵ مسافر از فرودگاه رامسر جابه جا شدند، افزود: در مجموع ۱۳ هزار و ۷۵۱ مسافر درقالب ۲۴۰ پرواز ورودی و خروجی تا پایان ۸ فروردین ۹۶ از فرودگاه های استان اعزام و پذیرش شدند. 

مدیرکل فرودگاه های استان مازندران خاطرنشان کرد: با وجود پروازهای فعلی در مسیرهای ساری - مشهد، ساری - شیراز و ساری عسلویه از فرودگاه ساری،  در ایام نوروز برای رفاه حال مازندرانی‌ها افزایش  پرواز در مسیر ساری - مشهد در روزهای شنبه، دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه از سوی شرکت هواپیمایی آتا، ساری - شیراز در روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه از سوی شرکت هواپیمایی آسمان و ساری - عسلویه در روزهای یکشنبه و  چهارشنبه از سوی شرکت هواپیمایی کاسپین دایر شده است.

وطن‌خواه با بیان اینکه تلاش می‌شود با رفع موانع فیزیکی اطراف فرودگاه زمینه افزایش طول باند و توسعه در فرودگاه ساری و دیگر فرودگاه‌های استان فراهم شود، خاطرنشان کرد: اصلی ترین برنامه در بحث فرودگاه های مازندران، کمبود اراضی برای اجرای طرح توسعه فرودگاه ها است.

مدیرکل فرودگاههای استان ابراز امیدواری کرد که با همکاری مسئولان استانی برای تملک اراضی پیرامونی و رفع موانع پروازی، زمینه توسعه پروازها در فرودگاه های استان فراهم شود.
تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :