آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/01/15 16:18

آمادگی روسیه برای فروش بالگردهای جنگی میل ۳۵ به برزیل

روسیه از آمادگی این کشور برای فروش محموله جدیدی از بالگردهای می ۳۵ ام به برزیل خبر داد.

به گزارش ایسنا از ریانووستی، آناتولی پونچوک، معاون خدمات فدرال همکاری نظامی روسیه در نمایشگاه تسلیحات نظامی برزیل (LAAD ۲۰۱۷) گفت: قراردادی در سال ۲۰۰۸ میلادی میان دو کشور برای تامین ۱۲ فروند بالگرد نظامی منعقد شد که آخرین فروند آن در سال ۲۰۱۴ میلادی به نیروهای نظامی برزیل تحویل داده شد.
وی افزود: بالگردهای جدید می ۳۵ ام که طیف گسترده‌ای از توانایی و کاربردهای مختلف را در شرایط سخت و آب و هوایی به اثبات رسانده است می‌توانند برای نو سازی ناوگان هوایی برزیل کاربردی باشند.
بالگرد چند منظوره  می ۳۵ ام در بسیاری از عملیات‌های جنگی توانایی جستجو و یافتن و از بین بردن تانکها، نفربرهای نظامی، نیروهای پیاده دشمن، سنگرهای بتونی، انجام عملیات مین گذاری در مناطق جنگی، از بین بردن قایقها و شناورهای کوچک و هواپیماهای بی سرنشین دشمن که با سرعت کم و در ارتفاع کم پرواز می‌کنند را دارد.
همچنین هلی برن و حمل و جابجائی هشت نفر از نیروهای پیاده با تمامی وسایل و سلاحها و مهمات کامل در کابین بار بالگرد و حمل مهمات و بار برای نیروهای در حال جنگ و درگیری به وزن ۱.۵ تن در کابین بار و یا ۲.۴ تن بار و مهمات به صورت آویزان در زیر بالگرد از دیگر توانایی‌های منحصر به فرد این پرنده نظامی است.


تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :