آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/01/25 14:36

هما و ای.تی.آر قرارداد خرید هواپیما امضا کردند

«فرهاد پرورش» مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و «کریستین شرر» (Christian Scherer) مدیر عامل شرکت هواپیماسازی ای.تی.آر این قرارداد را در ساختمان شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران امضا کردند.
مقر اصلی شرکت هواپیماسازی ای.تی.آر در فرانسه است.
فرهاد پرورش مدیر عامل هواپیمای جمهوری اسلامی ایران با تشریح جزئیات قرارداد خرید ٢٠ فروند هواپیما از شرکت هواپیماسازی ای.تی. آر گفت: چهار فروند از این هواپیماها تا یک ماه آینده به ایران تحویل داده می شود.
وی گفت: این هواپیماها ٧٠ نفره و ملخی هستند.
مدیر عامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران - هما - گفت: طول پرواز این هواپیما در حالت حمل مسافر هزار و ٥٠٠ تا هزار و ٦٠٠ کیلومتر است و ٦٥٠ کیلوگرم در ساعت مصرف سوخت دارد.
پرورش افزود: قرار است ٢٠ فروند هواپیما تا پایان سال ٢٠١٨ میلادی تحویل داده شود و علاوه بر این، در قرارداد خرید ٢٠ هواپیمای دیگر نیز پیش بینی شده است.
وی گفت: بعد از چهار فروندی که تا یک ماه آینده تحویل داده خواهد شد، پنج فروند نیز تا پایان ٢٠١٧ تحویل خواهیم گرفت و در مجموع در سال جاری میلادی ٩ فروند هواپیما تحویل داده خواهد شد.
پرورش افزود: در کنار قرارداد ایرباس، قرار شد همکاری در زمینه تولید قطعات، مباحث سخت افزاری و حتی مباحث نرم افزاری داشته باشیم و این موضوع در قرارداد ای.تی.آر لحاظ شده است.
وی گفت: شرکت ای.تی. آر متعهد است در زمینه خلبان، آموزش، پشتیبانی فنی و تکنسبن های فنی به ما کمک کنند. همچنین این شرکت آمادگی دارد هشت فروند از این هواپیماها را تامین مالی کنند.
کریستین شرر (Christian Scherer) مدیر عامل شرکت ای.تی.آر نیز در مورد هواپیماهای موضوع این قرارداد گفت: ٢٠ شرکت هواپیمایی در سراسر دنیا از این هواپیماها استفاده می کنند.
وی گفت: این شرکت در امور پشتیبانی، فنی و اقتصادی نیز با هما همکاری خواهد داشت.
تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :