آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/01/26 17:25

شرکت هواپیمایی کیش 6 فروند ATR خریداری می کند

به گزاش ایرنا از پایگاه خبری مناطق آزاد، «علی اصغر مونسان» یکی از اهداف سازمان منطقه آزاد کیش و هواپیمایی کیش ایر را، افزودن عمده مراکز استان های کشور به جزیره کیش به عنوان مقاصد پروازی جدید عنوان کرد.
به گفته مونسان، بر این اساس خرید 6 فروند هواپیمای ATR که ویژه پرواز در مسافت های منطقه ای است، در نظر گرفته شده تا مقاصد جدید پروازی از جزیره کیش به سایر استانهای کشور برقرار شود.
وی افزود: این اقدام کیش ایر موجب گستردگی و توسعه مقاصد پروازی از تهران به سایر مراکز استان ها می شود.
رییس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش درباره میزان رضایتمندی گردشگران از برنامه های نوروزی این جزیره نیز گفت: امسال با افزوده شدن 4 پروژه بزرگ و جدید گردشگری در این منطقه شامل مجموعه فرهنگی هنری آوای خلیج فارس، آغاز به کار مجموعه پارک آبی، ظرفیت های جدید گردشگری در جزیره هندورابی و پهلوگیری کشتی کروز؛ استقبال گردشگران بی نظیر بود.
وی ادامه داد: البته در سال 95 نیز برنامه های مطلوبی در جزیره کیش اجرا شد اما سال 96 روند ورود گردشگران و استقبال آنها به نحوی بود که تنها 24 درصد رشد در ورود گردشگران از طریق فرودگاه را شاهد بودیم که عدد قابل توجهی است.
مونسان به آمار کلی ورود گردشگران در نوروز امسال نیز اشاره کرد و گفت: در مجموع حدود یک میلیون نفر ـ اقامت ـ شب در جزیره کیش در ایام نوروز 96 ثبت شده است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش افزود: کیش کاملا بر روی ریل گردشگری قرار گرفته و گردشگران دیگر صرفا برای خرید به کیش نمی آیند و «تفریح» و گردش اولویت سفر آنها به جزیره کیش است.
مونسان همچنین درباره پروژه ترمینال جدید مسافری فرودگاه بین المللی منطقه آزاد کیش گفت: با اتمام مراحل اجرایی این ترمینال در سال جاری، میزان پذیرش مسافر از یک و نیم میلیون نفر به چهار و نیم میلیون نفر در سال افزایش می یابد.
به گزارش ایرنا، ایران دارای هفت منطقه آزاد تجاری - صنعتی شامل کیش، قشم، چابهار، ارس، انزلی، اروند و ماکو ونیز 64 منطقه ویژه اقتصادی است.
جزیره کیش یکی از جزیره‌های خلیج فارس و از توابع بخش کیش، شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان و از نقاط دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران است.
در گذشته، این جزیره را به نام «قیس» می‌خواندند. شکل این جزیره بیضی‌ مانند و در ۱۲کیلومتری کرانه شیبکوه جای گرفته‌است.
این جزیره سالانه پذیرای بیش از یک میلیون نفر گردشگر است.
تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :