آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/01/26 17:31

دهها فروند بالگرد هوانیروز در رژه هوایی روز 29 فروردین مشارکت دارند

امیر سرتیپ دوم خلبان یوسف قربانی روز شنبه در حاشیه نشست خبری با موضوع نگاهی به جایگاه هوانیروز در کشور و منطقه در پاسخ به سئوال خبرنگار دفاعی ایرنا، مبنی بر اینکه چه تعداد از بالگردهای هوانیروز ارتش در رژه روز 29 فروردین حضور دارند، این مطلب را عنوان کرد.
وی توضیح داد: رژه نیروهای مسلح یک موضوعی است که اقتدار و توانمندی آنان را نشان می دهد و شما مطمئن باشید که امسال رژه هوایی خلبان شجاع، قهرمان و تیرپرواز هوانیروز در روز 29 فروردین نشان دهنده یک اقتدار کامل برای هواپیمایی نیروی زمینی ارتش، ملت و سایر نیروهای مسلح خواهد بود.
فرمانده هوانیروز اضافه کرد: ما در اجرا و برگزاری این رژه هماهنگ و منسجم هوایی از تجربه عملیاتی و پروازی خلبانان پیشکسوت و دانش علمی خلبانان جوان هوانیروز استفاده کردیم تا هوانیروز ارتش بخشی از توان پروازی خود را در روز 29 فروردین به نمایش بگذارد.
هر سال به مناسبت فرارسیدن 29 فروردین روز ارتش و حماسه آفرینی های نیروی زمینی، رژه با شکوه یگان های نمونه ای از نیروهای زمینی، دریایی، هوایی و قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و بسیج مستضعفین در تهران و استان های سراسر کشور با حضور مقام های کشوری و لشکری برگزار می شود.
تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :