آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/01/26 17:34

رشد 106 درصدی پروازهای فرودگاه گرگان

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: در اسفندماه پارسال 314 پرواز ورودی و خروجی در فرودگاه گرگان انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال 94، بیش از 106 درصد رشد نشان می‌دهد.

به نقل از روابط عمومی فرودگاه‌های استان گلستان، «رامین آذری» اظهار کرد: بر اساس آخرین شماره ماهنامه آماری شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران مربوط به عملکرد اسفندماه 95، از میان 46 فرودگاه عملیاتی تحت مالکیت شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، فرودگاه گرگان در رده شانزدهم این رده‌بندی قرار گرفت.

وی افزود: در اسفندماه پارسال فرودگاه گرگان پذیرای 25 هزار و 663 نفر مسافر بوده که نسبت به مدت مشابه پارسال نزدیک به 145 درصد رشد داشته است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان ادامه داد: هم‌چنین در این مدت، بیش از 170 تن بار از فرودگاه گرگان جابجا شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 122 درصد رشد نشان می‌دهد.

آذری خاطرنشان کرد: هم‌اکنون فرودگاه گرگان پذیرای 78 پرواز هفتگی در مسیرهای تهران، مشهد، اصفهان، زاهدان، کیش و بغداد است.


تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :