آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/02/12 18:08

ایران‌ایرتور و آتا تذکر گرفتند

به گزارش سه شنبه تارنمای سازمان هواپیمای کشوری‌، مدیر روابط عمومی این سازمان گفت: سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت هواپیمایی ایران ایرتور را به بازنگری در برنامه‌ پروازی خود به مقاصد خارجی و کاهش تاخیر، ملزم کرده است.
به گفته رضا جعفرزاده، به علت بروز مشکل در برقراری بموقع پروازها و بروز تاخیرهای متعدد در اسفندماه گذشته و نوروز امسال که به نارضایتی مسافران منجر شد، برخی مجوزهای خارجی ایران ایرتور لغو شد.
وی همچنین اعلام کرد: سازمان هواپیمایی کشوری با اخطاری به شرکت هواپیمایی آتا، این شرکت را به بازنگری در برنامه‌ریزی و بخش بازرگانی آن شرکت ملزم کرد.
این مسئول افزود: با توجه به ضعف عملکرد ‌شرکت آتا در زمینه برنامه‌ ریزی و بازرگانی و اقدام هایی مانند فروش بلیت مازاد، برنامه‌ ریزی پرواز بدون در نظر گرفتن ظرفیت ناوگان و تاخیر سرویس‌دهی در فرودگاه که به نارضایتی مسافران و فرودگاه انجامید، مقرر شد مدیران این شرکت هر چه زود‌تر در برنامه‌ریزی پروازی و شیوه فروش بلیت خود بازنگری کنند.
به گفته وی، با مشاهده هرگونه تعلل شرکت‌های هواپیمایی در عمی به توصیه‌ها‌ی این سازمان هواپیمایی کشوری، نسبت به مجوز فعالیت آنها بازنگری می شود.
به گزارش ایرنا، اکنون 14 شرکت هوایی با حدود 180 فروند هواپیما در زمینه حمل و نقل هوایی ایران به فعالیت مشغولند.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :