آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/02/12 18:16

یک محقق: پوتین از سقوط ام.اچ 370 در خلیج بنگال خبر داشت

'آندره میلنه' محقق داوطلب و موسس شرکت فناوری دفاعی هوا فضای 'یونیکورن' گفت مستنداتی نشان می دهد رئیس جمهوری روسیه ساعاتی پس از ناپدیدشدن این هواپیمای مرموز و اسرار آمیز از محل آن آگاهی داشته است.
به نوشته تارنمای روزنامه های 'سان دیلی' و 'دیلی استار'، وی معتقداست که این هواپیما سقوط نرمی در خلیج بنگال داشته و دولت روسیه به دلیل کسب اطلاعات از طریق ماهواره، از محل دقیق آن مطلع بوده است.
'آندره میلنه' همچنین مدعی شده است ماهواره های روسی لاشه هواپیما را مشاهده کرده اند. این اطلاعات ماهواره ای حدود 52 ساعت پس از ناپدید شدن ام.اچ370 به دست آمده بود.
به گفته وی، این اطلاعات باید به 'ولایمیر پوتین' ارائه شده باشد و وی نیز باید اینگونه گفته باشد که اجازه دهید این اطلاعات در آنجا باشند.
این محقق همچنین ادعا کرد روسیه به دلیل اینکه ماهواره جاسوسی این کشور اطلاعات را ثبت کرده، قصد نداشته است اطلاعات حاصل از آن را ارائه کند.
محقق داوطلب و موسس شرکت فناوری دفاعی هوا فضای 'یونیکورن' همچنین گفت اطلاعات ماهواره ای وجود دارد که اظهاراتش را تایید می کند.
وی همچنین بر این باور است که اگر گروه جستجو به خلیج بنگال برود، می تواند لاشه هواپیما را در کف دریا بیابد.
این ادعا در بین صدها ادعایی است که از زمان ناپدید شدن این پرواز مرموز مطرح شده و آخرین آن مرتبط با محققان استرالیایی بود که 'با اطمینان' اعلام کردند لاشه این هواپیما در بخش شمالی جایی است که پیشتر عملیات جستجو در آن ادامه داشت.
چین، مالزی و استرالیا که از اواخر سال گذشته میلادی عملیات جستجوی خود را پس از تلاش در یک محدود 120 هزار کیلومتر مربعی متوقف کردند ادعای محققان استرالیا را برای دور جدید جستجوها معتبر ندانستند.
این سه کشور پیشتر اعلام کرده بودند تنها در صورتی عملیات جستجو را برای بار دیگر آغاز می کنند که به اطلاعات معتبری در خصوص محل سقوط این هواپیما دست یابند.
پرواز ام.اچ 370 مالزی اسفند سال 1392 با 239 سرنشین از جمله دو ایرانی در مسیر کوالالامپور به پکن ناپدید شد و تاکنون از سرنوشت آن خبری در دست نیست.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :