آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/02/12 18:20

فرود اضطراری پرواز هواپیمایی امارات در تهران

ساعت 10 صبح امروز 12 اردیبهشت، یک فروند هواپیما بویینگ 300-777 متعلق به هواپیمایی امارات به دلیل وخامت حال یکی از مسافرانش در آسمان تهران درخواست فرود اضطراری کرد و در فرودگاه امام خمینی (ره) فرود آمد.

به نقل از  روابط‌ عمومی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، کورش فتاحی در این خصوص گفت: ساعت 10صبح امروز سه شنبه 12 اردیبهشت، طبق اعلام خلبان پرواز عبوری بوئینگ 300-777 شرکت هواپیمایی امارات، مسیر دبی به علت داشتن مریض بدحال حالت اضطراری اعلام کرد و در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) نشست.

فتاحی گفت: به محض فرود هواپیمای مذکور کلیه عوامل دست‌اندرکار از جمله اورژانس، سپاه حفاظت، مدیریت ترمینال، ایمنی وآتش نشانی، خدمات شرکت هواپیمایی ایران ایر، پلیس و... در محل حضور یافته ومریض بدحال که خانمی از کشور عمان بود و دچار ناراحتی قلبی شده بود به بیمارستان انتقال داده شد.


اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :