آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/02/31 15:30

کشورهای امریکای لاتین خواهان هواپیماهای روسی هستند

معاون سازمان فدرال همکاری های فنی و نظامی روسیه از علاقه مندی برخی کشورهای امریکای لاتین به خرید هواپیماهای روسی خبر داد.

به گزارش ایسنا از وستی، آناتولی پونچوک در حاشیه نمایشگاه نظامی SITDEF2017 درپرو گفت: تا کنون برخی از کشورهای آمریکای لاتین تمایل خود برای خرید هواپیماهای BE-200 روسی اعلام کرده اند.

پونچوک افزود :روسیه تجربه کافی در ساخت این نوع هواپیما را دارد که برای مبارزه با سوانح طبیعی همانند آتش سوزی های وسیع طراحی شده است. هواپیمای ‌BE-200 ، چند منظوره آبی-خاکی است  که توسط شرکت هواپیما سازی بریف با همکاری مشترک ایرکوت ساخته شده است.

اساس طراحی این هواپیما برای اطفاء حریق جنگلها از طریق پاشیدن مایعات ضد آتش است.  این هواپیما مجهز به سیستمهای پروازی ، ناوبری و ارتباطی است که این امکان را می دهد تا در هرگونه شرایط جوی، در شب و روز به عملیات بپردازد.


اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :