آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/05/04 21:57

جدیدترین مرکز آموزش خلبانی در اراک

رحیم حسین نسب روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سه مرکز آموزش خلبانی تجاری کشور درشهرهای تهران، شیراز و مشهد به متقاضیان خلبانی آموزش می دهند.
وی اظهار کرد: در مرکز آموزش خلبانی فرودگاه اراک، متقاضیان با ثبت نام در شرکت هواپیمایی پارسیس به عنوان فن آموز به فرودگاه معرفی می شوند و شرایط سنی، سربازی و سلامت بدنی آنان مورد بررسی قرار می گیرد.
وی گفت: پس از قبولی در مراحل اولیه، افراد متقاضی به مدت سه سال زیر نظر 20 مربی فنون خلبانی را فرا می گیرند.
مدیر فرودگاه اراک گفت: هزینه هر دوره آموزشی برای اخذ گواهینامه خلبانی از طرف سازمان هواپیمایی کشور70 تا 100 میلیون تومان است.
حسین نسب افزود: متقاضیان آموزش خلبانی در این دوره آموزشی با هواپیمای سبک از نوع پایپر و تکنام ( تک موتوره) دوره های مورد نیاز هوایی را فرا می گیرند و پس از موفقیت، در شرکت های هواپیمایی استخدام می شوند.
وی اظهار کرد: با توجه به خرید هواپیماهای جدید در سطح ملی، زمینه جذب دانش آموختگان خلبانی فراهم است و متقاضیان می توانند پس از کسب دوره ها برای جذب و استخدام اقدام کنند.
مدیر فرودگاه اراک گفت: موقعیت جغرافیایی استقرار فرودگاه اراک در نبود موانع طبیعی نظیر کوه، جنگل و دره از دلایل اصلی انتخاب این فرودگاه برای راه اندازی مرکز آموزش خلبانی است.
حسین نسب افزود: توسعه صنعت هوانوردی در استان مرکزی از مهمترین محاسن راه اندازی این مرکز در فرودگاه اراک به شمار می رود.
وی گفت: هشت هزار و 406 مسافر داخلی و خارجی از فرودگاه اراک در سه ماه نخست امسال با 52 سورت پرواز به مشهد، عسلویه، تهران و عتبات عالیات جا به جا شده اند.
تطویل باند فرودگاه اراک از سه هزارمتر به سه هزار و 700 متر، اجرای استریپ های دوطرف باند فرودگاه، هرکدام به عرض 75 متر و طول سه هزار و 700 متر و همچنین اجرای حدود هفت هزار و 600 مترلایتینگ باند با صرف اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال در دولت تدبیر و امید محقق شده و این فرودگاه آمادگی لازم را برای پروازهای داخلی و خارجی را دارد.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :