آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/05/06 13:19

نخستین پرواز بندرعباس - مسقط در 16 مرداد

استاندار هرمزگان گفت: نخستین خط هوایی بین بندرعباس و مسقط عمان پس از رایزنی‌ها از16 مرداد انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، «جاسم جادری» در چهارمین نشست شورای هماهنگی روابط خارجی هرمزگان اظهار کرد: پروازهای این خط هوایی توسط هواپیمایی کیش ایر و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی هرهفته یک پرواز دایر می‌شود.

وی با اشاره به سفر هیئت تجاری و اقتصادی کشور عمان به هرمزگان، افزود: در قالب این هیئت شماری از مسئولان دولتی و فعالان بخش خصوصی عمان روز 18 مردادماه برای بازدید از توانمندی‌های هرمزگان به جاسک سفر می‌کنند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: پیش از این نیز خط کشتیرانی میان بندرعباس و بندرخصب عمان راه‌اندازی شده بود و این اقدامات به توسعه روابط اقتصادی و تجاری ایران کمک می‌کند.

جادری خاطرنشان کرد: کشور عمان روابط سیاسی خوبی با ایران دارد و بازار کشور عمان از جمله بازارهای هدف تجار هرمزگانی است که فاصله نزدیک و کاهش هزینه‌های حمل و نقل، اشتراکات فرهنگی و مذهبی، علاقمندی مردم عمان به تولیدات ایران، تجربه موفق بازرگانان هرمزگان در کشور عمان ، اهمیت حضور تجار این استان در بازار عمان را بیشتر کرده است.


تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :