آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/05/09 16:45

قطر ادعای کشورهای تحریم‌کننده در اختصاص مسیرهای هوایی اضطراری را تکذیب کرد

وزارت حمل و نقل و اداره کل هواپیمایی قطر ادعای خبرگزاری رسمی عربستان مبنی بر اختصاص مسیرهای هوایی اضطراری برای عبور هواپیماهای قطری توسط کشورهای تحریم‌کننده را تکذیب کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری الجزیره، این وزارتخانه و اداره کل هواپیمایی قطر ضمن تکذیب این ادعا، اعلام کردند، کشورهای تحریم‌کننده (عربستان، امارات، بحرین و مصر)‌ همانگونه که در سازمان هوانوردی بین‌المللی (ایکائو) تایید شد، هیچ‌ اقدامی در این باره نکرده‌اند.

عربستان پیش از این اعلام کرده بود که چهار کشور عربی تحریم‌کننده قطر 9 مسیر هوایی اضطراری را برای هواپیماهای قطری اختصاص داده‌اند.

سایت اداره کل هواپیمایی قطر اعلام کرد که دوحه در نشستی در مقر سازمان ایکائو که جاسم بن سیف السلیطی، وزیر حمل و نقل و ارتباطاات قطر وا فانگ لیو، دبیرکل سازمان ایکائو در آن حاضر بودند، خواستار حق عبور از مسیرهای هوایی بین‌المللی طبق اصول و قوانین بین‌المللی شد.


اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :