آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/05/10 13:32

فرود اضطراری پرواز ایران ابر به شماره 663

'شاهرخ نوش آبادی' دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این پرواز با 140 مسافر عصر امروز از مشهد عازم فرودگاه بیروت بود که وخامت حال یکی از مسافران به خلبان اطلاع داده می شود و خلبان در نخستین فرودگاه مسیر راس ساعت 8 و 45 دقیقه در فرودگاه امام خمینی(ره ) به زمین می نشیند.
وی با بیان این که پس از فرود این هواپیما در فرودگاه امام ماموران اوژانس این بیمار را به مراکز درمانی منتقل می کنند، گفت:خلبان این پرواز به منظور نجات جان این مسافر مجبور به نشست در فرودگاه امام می شود.
سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران توضیح داد: این هواپیما دقایقی دیگر فرودگاه امام خمینی ( ره ) را به مقصد فرودگاه بین المللی بیروت ترک خواهد کرد.
سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی نیز گفت: با وخامت حال بیمار تبعه لبنانی پرواز شماره 663 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران مشهد - بیروت، وی به یکی از بیمارستان های تهران منتقل شد.
کورش فتاحی افزود: خلبان این پرواز به علت وخامت خانم' هایفا داگلر' مجبور به فرود در فرودگاه امام خمینی (ره) شد و بلافاصله تیم پزشکی فرودگاه امام با حضور در داخل هواپیما تشخیص دادند این تبعه لبنانی به یکی از بیمارستانهای تهران منتقل شود.
تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :