آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/05/11 12:14

شرکت هواپیمایی ملی اسپانیا پروازهای خود را به ونزوئلا لغو کرد

بر اساس گزارش خبرگزاری افه اسپانیا، شرکت هواپیمایی ملی اسپانیا پیش بینی‌ می‌ کند پروازهای خود به کاراکاس را از روز پنجشنبه ، با یک هواپیما با ظرفیت بیشتر برای اسکان مسافرانی که نتوانستند این روز ها سفر کنند، از سر گیرد .
ایبریا در حالی‌ پرواز روز چهارشنبه به پایتخت ونزوئلا را لغو کرده که پرواز یکشنبه گذشته خود به کاراکاس و بالعکس را نیز به دلیل برگزاری انتخابات مجلس مؤسسان در این کشور و با این استدلال که مشکلات عملیاتی و امنیتی وجود دارد ، لغو کرده بود .
بر اساس اعلام شرکت هواپیمایی ملی اسپانیا، مسافرانی که پروازشان لغو شده است، امکان پرواز در تاریخ دیگر و تغییر مسیر را دارند یا انیکه پول بلیت آنها برگردانده خواهد شد.
شرکت هواپیمایی ملی اسپانیا اعلام کرد همچنان به دنبال کردن وضعیت در ونزوئلا ادامه می‌ دهد و مشتریان خود را از هرگونه تغییری که در برنامه پروازها صورت گیرد، مطلع خواهد کرد.
انتخابات مجلس موسسان برای بازنویسی قانون اساسی‌ روز یکشنبه در ونزوئلا برگزار شد. ونزوئلا ، بیش از سه ماه است که گرفتار یک بحران شدید سیاسی - اقتصادی شده که این امر به نوبه خود موجب تشدید اعتراضات هر روزه مخالفان دولت که مادورو را عامل این بحران می‌ دانند، شده است.
اعتراض های ضد دولتی در ونزوئلا، خشونت معترضان و درگیری ها میان مخالفان و نیروهای امنیتی منجر به کشته شدن نزدیک به 120 نفر و مجروح شدن هزاران نفر دیگر شده است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :