آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/06/17 17:44

برخورد دو چترباز با کابل های فشار قوی

سید جلال ملکی عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 9:21 امروز حادثه سقوط چتر باز بر روی کابل های برق فشار قوی در ارتفاعات وردیج به سامانه 125 اعلام و با توجه به اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی شهر تهران است اما ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی شهر تهران به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد: در این حادثه 2 مرد جوان با یک چتر آموزشی به هنگام پرواز بدلیل تغییرات جوی و بی احتیاطی با کابل های برق فشار قوی در ارتفاعات حدود 70 متری برخورد کردند.
ملکی با بیان اینکه این 2 مرد جوان بین زمین و هوا معلق بودند ادامه داد: برای انجام عملیات باید حتما برق آن منطقه قطع می شد و برای همین کار عوامل شرکت برق و آتش نشانان در حال ایجاد کارگاههای خود بودند که به یکباره این 2 نفر به پایین سقوط کردند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این 2 مرد جوان به همراه بقایای چتر سقوط کردند بطور معجزه آسایی زنده بودند اما از ناحیه پاها و کمر دچار مصدومیت شده بودند.
ملکی یادآور شد: با توجه به صعب العبور بودن منطقه آتش نشانان با استفاده از برانکاردهای مخصوص این 2 مصدوم را تحویل عوامل اورژانس دادند.
وی با بیان اینکه در این سالهای اخیر شاهد سقوط چتربازان در این منطقه بودیم تاکید کرد: سازمان آتش نشانی بدلیل وجود تابلوهای برق فشار قوی بارها اخطار داده اند که این منطقه اصلا برای پرواز ایمن نیست‌.
تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :