آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/06/18 20:54

نیروهای هوایی چین و پاکستان رزمایش مشترک برگزار کردند

تصاویری که رسانه های گروهی چین منتشر کرده اند جنگنده های دو کشور را نشان می دهد که در حال پرواز در حریم هوایی چین هستند.
چین تاکید کرده است که رزمایش مزبور بخشی از برنامه ریزی دو کشور است که علاوه بر بالا بردن توان رزمی، در راستای مبارزه با تروریسم انجام می شود.
شین هوا، خبرگزاری رسمی چین امروز در گزارشی آورده است که رزمایش مذکور تا روز 27 سپتامبر ادامه خواهد یافت.
همزمان وزارت خارجه چین در بیانیه ای آورده است که «خواجه محمد آصف» وزیر خارجه پاکستان در جریان سفر به پکن با «وانگ یی» وزیر خارجه چین در باره مبارزه با تروریسم گفت و گو کرده است.
بیانیه می افزاید که دو کشور موافقت کرده اند، نشست وزیران خارجه چین، پاکستان و افغانستان برای بررسی تحولات منطقه ای و مبارزه با گروه های تروریسم در سال جاری میلادی برگزار شود.
چین از پاکستان و افغانستان خواسته است که بجای اینکه انگشت اتهام به سوی یکدیگر نشانه بروند، برای حراست از صلح و امنیت منطقه به عنوان دو کشور مهم همکاری کنند.
محور نشست سه جانبه وزیران خارجه، همکاری های کاربردی، ارتباطات راهبردی و گفت و گوهای امنیتی خواهد بود و بخشی از آن در باره مبارزه با تروریسم و راه های ریشه کن کردن این پدیده شوم جهانی است.
چین از پاکستان به عنوان یک کشور مهم در مبارزه با تروریسم یاد کرده و افزوده است که جامعه بین المللی باید بداند که مردم و دولت پاکستان بارها در این مبارزه قربانی تروریسم بوده اند و برای از بین بردن آن تلاش زیادی کرده اند و این تلاش ها باید به رسمیت شناخته شود.


تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :