آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/06/18 21:57

نیاز چین به بیش از هفت هزار فروند هواپیمای مسافربری

این کشور هم اکنون نزدیک به 60 درصد از بازار خود را در اختیار بویینگ قرار داده و بیش از 30 درصد از سهم بازار نیز از آن شرکت اروپایی «ایرباس» است.
گزارش جدید بویینگ از بازار چین که تارنمای «یی سی» به آن اشاره کرده است، نشان می دهد که چین تا دو دهه دیگر به این میزان هواپیما نیاز دارد.
ارزش هواپیماهای مذکور که چین دستکم تا 20 سال دیگر آنها را خریداری خواهد کرد به یکهزار و 100 میلیارد دلار می رسد.
رشد بازار چین سریعتر از دیگر نقاط جهان است و در سال های آینده نزدیک به 20 درصد از کل تقاضاهای جدید برای هواپیما در جهان از سوی چین خواهد بود.
بویینگ پیش بینی کرده است که در 20 سال آینده در سراسر دنیا نزدیک به 41 هزار فروند هواپیما به ارزش 6 هزار و 100 میلیارد دلار نیاز خواهد بود.
این شرکت افزوده است که تقاضای بخش های تجاری و طبقه متوسط در چین به سرعت در حال افزایش است و سرمایه گذاری این کشور در صنعت هواپیمایی هم رشدی فزاینده دارد.
چین در ساخت بسیاری از قطعات بویینگ با این شرکت آمریکایی همکاری می کند و بر اساس این گزارش نزدیک به 9 هزار فروند از این هواپیماها اکنون در جهان با قطعات ساخت چین پرواز می کنند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :