آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/06/26 01:56

دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز در ایران گشایش یافت

«رابرت ویلیام» مدیر فروش آسیا، اقیانوسیه و خاورمیانه خطوط هوایی بریتیش ایرویز دراین‌باره اعلام کرد: «بریتیش ایرویز سابقه‌ای طولانی در پرواز به ایران دارد و پس از یک سال، همچنان از آغاز پروازهایمان به ایران خرسندیم. افتتاح دفتر مرکزی در پایتخت ایران می‌تواند رفاه حال مشتریان مان را حفظ کرده و افزایش دهد. مشتریان خطوط هوایی بریتیش ایرویز می‌توانند پرواز خود از تهران را به حدود 200 مقصد شبکه پروازی ما انتخاب کنند.»
وی افزود: «افتتاح این دفتر مایه افتخار ما بوده و خود را متعهد می‌دانیم تا خدمات ارتقا یافته‌ای در راستای بهبود رفاه حال مشتریان ایرانی، ارائه دهیم. مشتریان ما هر بار که با بریتیش ایرویز سفر کنند، کیفیتی بهتر را تجربه خواهند کرد.»
پروازهای مستقیم تهران - لندن خطوط هوایی بریتیش ایرویز در 4 کلاس پروازی با هواپیمای بویینگ 777 انجام می‌شود. در آوریل سال 2017، بریتیش ایرویز از برنامه‌های متنوع خود نظیر ارائه خدمات ممتاز و احداث منطقه اختصاصی و سرپوشیده در ترمینال 5 فرودگاه هیتروی لندن به‌منظور ارتقای رفاه حال مشتریان رونمایی کرد.
برای آگاهی از زمان‌بندی پروازهای بریتیش ایرویز از تهران، می‌توان به وب‌سایت این شرکت،www.ba.com مراجعه کرد.
تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :