آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/06/26 07:59

عمده تاخیر پروازها به فرودگاه یزد مربوط به زمان ورود هواپیماست

عباس محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در باره تاخیر امروز پرواز تهران به یزد اظهار کرد: از نظر تاخیرها حق با مردم و مسافران است و با وجودی که تاخیر امروز هم از مبدا بود تعدادی از مسافران در اعتراض به این امر از هواپیما پیاده نمی شدند.
وی با بیان اینکه این مشکل در گفت و گو با این افراد حل شد ، افزود: پیگیر رفع تاخیرها که عمدتا ازفرودگاه های مهرآباد و مشهد به یزد است هستیم اما مشکل استان یزد به تنهایی نیست.
مدیرکل فرودگاه های استان یزد تصریح کرد: در تلاش هستیم تا تاخیرهای ورودی به یزد نیز همچون تأخیرهای مبدا یزد به حداقل برسد ولی واقعیت این است که برخی از این مشکلات از حیطه اختیار فرودگاه یزد خارج است.
تاخیر سه ساعته پرواز امروز شرکت هواپیمایی کاسپین در مسیر تهران به یزد موجب اعتراض مسافران و پیاده نشدن عده ای از آنها از هواپیما در فرودگاه یزد شده بود.
فرودگاه یزد با پیشرفت های زیرساختی در دولت تدبیر و امید هر سال شاهد رشد تعداد پروازها و مسافران است به گونه ای که در سال 1395نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن تعداد پرواز در این فرودگاه 26 درصد و تعداد مسافر جابه جا شده 28 درصد و نیز میزان بار جابجا شده 22 درصد افزایش داشته است.
فرودگاه شهید صدوقی یزد در فاصله ۱۰ کیلومتری مرکز این استان قرار دارد که ۱۵ دی ۱۳۴۸ افتتاح شد.
علاوه بر پرواز به تهران ، مشهد، اهواز، کیش و ... پروازهای زیارتی به سوریه، عراق و عربستان سعودی نیز انجام می‌شود.
تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :