آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/06/28 06:10

تاخیر پرواز سبب لغو همایش گردشگری یزد شد

سید امیر ناصر طباطبایی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: قرار بود این همایش از ساعت 10 تا 12 امروز با حضور محمد محب خدایی، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، جمعی از مدیران، دانشگاهیان و فعالان گردشگری در پردیس دانشگاه یزد برگزار شود .
وی تصریح کرد: روز گذشته سفر معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی به یزد را به مسئولان شرکت هواپیمایی کاسپین اعلام کردیم که در صورت تاخیر پرواز، موضوع را اطلاع رسانی کنند اما چنین نشد.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه معاون سازمان یاد شده سخنران اصلی همایش بود و نشست پرسش و پاسخ دانشگاهیان و فعالان گردشگری نیز با حضورش برگزار می شد امکان برگزاری همایش میسر نبود و مجبور به لغو آن شدیم.
رئیس جامعه هتلداران یزد مدعی شد: سوء مدیریت مسئولان شرکت هواپیمایی کاسپین برنامه های 150 نفر از مدیران، دانشگاهیان و فعالان گردشگری یزد و میهمانانی از کرمان، اصفهان، تهران و فارس را دچار مشکل کرد.
طباطبایی افزود: دیدار با فعالان گردشگری، انعقاد تفاهم نامه با شهرداری یزد، بازدید از طرح های گردشگری و شرکت در آیین تکریم و معارفه شهردار یزد از دیگر برنامه های معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در سفر به یزد بود.
همایش « گردشگری ؛ الزامات و فرصتها» قرار بود به میزبانی جامعه هتلداران یزد و با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این استان برگزار شود.
تاخیر پرواز تهران - یزد شرکت هواپیمایی کاسپین در ماه های اخیر همواره اعتراض مسافران را به همراه داشته است.
استان های اصفهان، فارس و یزد به عنوان مثلث طلایی گردشگری ایران مطرح هستند و بیشتر گردشگران خارجی در سفر به ایران، این استانها را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب می کنند.
این استان 2هزار و 270 هکتار بافت تاریخی دارد و یزد به عنوان نخستین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان دارای بافت تاریخی به مساحت عرصه 743 هکتار و مساحت حریم پنج هزار هکتار است.
کمیته میراث جهانی یونسکو تیر ماه سال 1396در چهل و یکمین نشست خود که درکراکوف لهستان برگزار شد، شهر تاریخی یزد را در فهرست میراث جهانی خود ثبت کرد.
یزد گنجینه ای از هنر، فرهنگ و تمدنی ایرانی را در خود دارد که از آن جمله می توان به بناهای مذهبی، بقعه، مساجد، حسینیه ها، زیارتگاههای زرتشتیان، خانه های تاریخی، آب انبارها، باغ های تاریخی، بادگیرها و بازارچه ها اشاره کرد.
تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :