آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/07/16 18:00

بازنگری هواپیمایی ملی پاکستان در تصمیم خود مبنی بر لغو پروازها به آمریکا

به گزارش ایرنا شرکت هواپیمایی ملی پاکستان موسوم به پی آی ای(PIA) روز شنبه پانزدهم مهرماه در خبری به رسانه ها اعلام کرد: این شرکت پروازهای مستقیم خود به آمریکا را از 31 اکتبر (9 آبان) بطور رسمی متوقف می کند.
مقامات ارشد شرکت هواپیمایی پاکستان روز شنبه به رسانه های پاکستان اعلام کردند: این شرکت سالانه به دلیل پروازهای مستقیم خود به آمریکا یک میلیارد و 250 میلیون روپیه خسارت پرداخت می کند اما برخی از سیاستمداران و مقامات عالی رتبه دولتی که تابعیت یا مجوز اقامت در آمریکا را دارند با اعمال نفوذ خود از توقف این پروازها جلوگیری کرده اند.
مسئولان این شرکت اعلام کردند: از 31 اکتبر (9 آبان) در سامانه شرکت هواپیمایی ملی پاکستان، گزینه رزور بلیت برای آمریکا حذف می شود.
اما 'مسعود تاج ور' سخنگوی هواپیمایی ملی پاکستان روز یکشنبه در گفت و گو با رسانه های این کشور اعلام کرد که این پرواز تا زمان اتخاذ تصمیم قطعی و رمی از سوی مقامات شرکت ادامه می میابد.
وی اضافه کرد:در حال حاضر هر هفته دو پرواز به مقصد نیویورک انجام می دهیم و این برنامه تا زمانی که تصمیم رسمی در این خصوص گرفته نشود، ادامه می یابد.
تاج ور در عین حال گفت: لازم است در خصوص کاهش هزینه های برقراری پرواز به ایالات متحده آمریکا تصمیم گیری و بررسی شود.
شرکت هواپیمایی بین‌المللی پاکستان درحال حاضر روزانه به ۵۱ مقصد در آسیا، اروپا و آمریکای شمالی پروازهای مستقیم دارد. این شرکت هم‌اکنون در ناوگان هوایی خود، دارای ۳۵ فروند هواپیمای جت مسافربری می‌باشد.
شرکت هواپیمایی ملی پاکستان از سال 1961 میلادی تاکنون در هفته 5 پرواز مستقیم از پاکستان به چهار شهر آمریکا را بدون هیچ وقفه انجام داده است.
اخبار هوانوردی - شبیه ساز پرواز - فروشگاه خلبانی - ​مستند هوانوردی - آموزش خلبانی​​​​​​​​

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :