آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/07/18 11:54

سرگردانی مسافران هواپیمایی ماهان در مشهد

مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد به خبرنگار ایرنا گفت: این پرواز به شماره 5111 که قرار بود ساعت 8:45 امروز از مشهد به مقصد لاهور انجام شود به درخواست شرکت خدمات مسافرتی 'مهدالبراق' که آن را چارتر کرده بود، لغو شد.
حسن جعفری افزود: شرکت مزبور به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد مسافران درخواست لغو پرواز را به شرکت هواپیمایی ماهان داده و شرکت ماهان نیز طی نامه ای این موضوع را به فرودگاه مشهد اعلام کرده است.
وی اظهار کرد: شرکت خدمات مسافرتی 'مهدالبراق' به عنوان درخواست کننده لغو پرواز باید موضوع را به مسافران اعلام می کرد که به دلیل عدم اطلاع رسانی، آنان از صبح امروز در فرودگاه مشهد سرگردان شده اند.
فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد دومین فرودگاه پرتردد کشور پس از فرودگاه مهرآباد تهران است که به طور متوسط روزانه 160 تا 180 پرواز و در روزهای افزایش مسافر تا 250 پرواز از آن انجام می شود.

تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :