آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/07/20 12:15

برقراری پرواز هواپیمایی پویا از تهران به زاهدان

حمیدرضا پارسا روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پروازهای این شرکت با هواپیمای امبرائر145 پنجشنبه هر هفته ساعت 14:30 وارد فرودگاه بین المللی زاهدان می شود و ساعت 15:30 به قصد تهران پرواز می کند.
وی افزود: نخستین پرواز این شرکت هواپیمایی در مسیر تهران - زاهدان - تهران امروز انجام می شود.
وی تاکید کرد: برقراری هر مسیر پروازی جدید بستگی به استقبال مسافران دارد و در صورت نبود مسافر به تعداد کافی احتمال لغو این پروازها دور از انتظار نیست.
مدیر روابط عمومی فرودگاههای سیستان و بلوچستان اظهار داشت: هم اینک شرکت های هواپیمایی آسمان، ایران ایر، ماهان، اترک، کیش ایر، قشم ایر و پویا ایر جابجایی مسافر در مسیرهای هوایی سیستان و بلوچستان را بر عهده دارند.
پارسا گفت: بیش از 150 پرواز هر هفته از فرودگاههای زاهدان، زابل، ایرانشهر و چابهار انجام می شود.
وی افزود: بیش از 100 پرواز بین المللی در شبانه روز از آسمان زاهدان گذر می کنند که بیشتر این پروازها از اروپا به سمت آسیای جنوب شرقی است.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با 19 شهرستان زاهدان، زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز، خاش، ایرانشهر، سراوان، نیکشهر، میرجاوه، قصرقند، فنوج، مهرستان، سیب و سوران، دلگان، سرباز، کنارک و چابهار و 2 میلیون و 775 هزار و 14 نفر جمعیت پهناورترین استان کشور محسوب می شود که با کشور افغانستان و پاکستان هم مرز است.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :